Andrzej Saternus Burmistrzem Roku

W dniu 20 lipca 2012r. został rozstrzygnięty plebiscyt „Euro-gmina”, „Euro – powiat” i „Euro-partner” województwa małopolskiego, organizowany pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki, Wicepremiera Waldemara Pawlaka, Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy oraz regionalnych rozgłośni radiowych z terenu małopolski. Celem plebiscytu jest promocja i reklama najlepszych jednostek samorządowych, liderów w kategoriach: prezydent roku, wójt roku, gmina roku, miasto roku, burmistrz roku. Miło nam poinformować, że w kategorii „Burmistrz Roku” zwycięzcą został Pan Andrzej Saternus – Burmistrz Chełmka.

„Nagroda ta jest naszym wspólnym sukcesem, wyróżnieniem przede wszystkim dla Naszej Gminy i mieszkańców. Została doceniona pracowitość naszych mieszkańców i aktywność moich współpracowników, w tym mojej skromnej osoby”– powiedział Burmistrz Andrzej Saternus.

Nagroda przyznawana jest przez kapitułę, w skład której wchodzą profesorowie ekonomii, przedstawiciele izb rzemieślniczych i stowarzyszeń biznesowych województwa małopolskiego, eksperci z urzędów: Marszałkowskiego i Wojewódzkiego oraz przedstawiciele mediów, którzy ocenili sposób zarządzania, aktywność w pozyskiwaniu środków unijnych, rozwój miast, gmin oraz starostw powiatowych w latach 2009-2012 w rożnych kategoriach życia społecznego, od rolnictwa, oświaty, przez służbę zdrowia, kulturę, infrastrukturę i ekologię.

Informacja i fotografia: UM Chełmek

Chełmek.Info pragnie przyłączyć się do gratulacji dla pracowników Urzędu Miejskiego i oczywiście laureata z okazji wyróżnienia w tym prestiżowym plebiscycie.

5 Comments on "Andrzej Saternus Burmistrzem Roku"

 1. Alojzy | 29/07/2012 at 12:11 |

  Może mi ktoś powie co to znowu za impreza w parku!

  Czyżby Pan Burmistrz świetował?
  A tak wogule dlaczego jest ” Najlepszy” – przecież On „nic nie może” – tak załatwia petentów.

 2. Medal za skoszenie drzew w gminie. Medal za umiejętne samochwalenie. Medal dla nierozgarniętych radnych co nie widzą jak się szarogęsi pajac z Gorzowa.

 3. GRATULACJE PANIE BURMISTRZU!

 4. falkon | 24/07/2012 at 17:54 |

  Kasiu wszystko jest ok do momentu zliczowania tematu…jeśli chcesz komuś dowalić napisz dlaczego np. jak ja,….bo oddalił się od społeczności,jest bardziej politykiem teraz,niż gospodarzem….,więc do pióra i napisz o co ci chodzi…

 5. to są chyba jakieś jaja przecież dziś nie jest 1 kwietnia owszem jest to możliwe pod warunkiem, że jako jedyny startował w konkursie

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.