Andrzej Skrzypiński wraca do Chełmka

Andrzej Skrzypiński wraca do ChełmkaAndrzej Skrzypiński wraca po czteroletniej przerwie do pracy w Urzędzie Miejskim w Chełmku. Będzie odpowiadał za szeroko rozumiane koordynowanie inwestycji.

Przypomnijmy, Andrzej Skrzypiński pełnił funkcję vice burmistrza Chełmka. Po wygranych wyborach do rady powiatu oświęcimskiego IV-tej kadencji w 2010 roku został wybrany do zarządu rady na etatowego członka zarządu powiatowego. Jako etatowy członek zarządu powiatowego w swoich codziennych obowiązkach zarządzał powiatowymi inwestycjami.

W 2014 roku również dostał się do rady powiatowej V-tej kadencji. Tym razem jednak przewagę w radzie powiatowej uzyskał PiS i Andrzej Skrzypiński nie został wybrany ponownie na etatowego członka zarządu. Pozostał jednak radnym powiatowym.

W tym tygodniu wrócił jednak do Chełmka. Dostał posadę koordynatora w Urzędzie Miejskim, aby zdobyte w powiecie szerokie i gruntowne doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami wykorzystać dla rozwoju Chełmka i chełmeckiej infrastruktury.

5 Comments on "Andrzej Skrzypiński wraca do Chełmka"

 1. Skrzypek na dachu | 21/12/2014 at 15:50 |

  Nareszcie w Chełmku coś się dzieje.

  Wśród mieszkańców chodzi pogłoska o przejeździe przez Chełmek pociągu Pendolino. Ma to się odbyć w dniu 31 grudnia około godziny 14:35. Pociąg ma się na stacji w Chełmku zatrzymać i przez 15 minut będzie można go w środku zobaczyć po czym nim się przejechać do Oświęcimia. Z powodu ograniczonej ilości miejsc w urzędzie są jakieś zapisy. Czy ktoś wie gdzie się zapisywać i coś więcej na ten temat?

 2. pustelnik | 20/12/2014 at 16:22 |

  ja się pytam kto sprawuje nad tym nadzór. O tych posunięciach powinny się dowiedzieć mas-media

 3. Kolesiostwo. Typowa kariera Nikosia Dyzmy.

 4. Tak jak w PIS tam też sami swoi trzymają się dobrze. Powinni przyjąć kogoś stamtąd dopiero byłoby nam dobrze :-) Z Chełmka zrobiliby Londyn a może Lądek Zdrój? :-)

 5. Skrzypek na dachu | 18/12/2014 at 01:14 |

  Sami swoi trzymają się dobrze. Dostając posadę koordynatora w Urzędzie Miejskim będzie zarządzał inwestycjami. Teraz Chełmek będzie się rozwijał na potęgę przy czym blaknie zagłębie Ruhry i Dolina Krzemowa. Ciekawe od czego zaczną, czy od budowy portu lotniczego na potrzeby Muzeum Baty czy od mostu wiszącego z kaskadami zjazdowymi do Gorzowa i Jelenia nad miastem Chełmek?. Trzeba przyznać, że po wyborach dostaliśmy niesamowicie silnego asa.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.