Bezpieczny Poniedziałek

Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj

Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj

W poniedziałkowy poranek tj. 07 listopada br. w godz. 08 – 10.00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z oświęcimskiej komendy Policji wraz z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei oraz przedstawicielką PKP w Oświęcimiu, na przejeździe kolejowym w Chełmku, przeprowadzili wspólną akcję pn. „Bezpieczny Poniedziałek”. Podczas działań profilaktycznych kierowcy otrzymywali ulotkę z informacjami na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Akcja ta będzie prowadzona cyklicznie, raz w miesiącu, w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj”, której celem jest podniesienie bezpieczeństwa oraz eliminowanie niewłaściwych zachowań wśród kierowców pokonujących przejazdy kolejowe.

4 Comments on "Bezpieczny Poniedziałek"

  1. „Niosę Ciebie, Polsko, jak żagiew, jak płomienie, gdzie Cię doniosę – nie wiem”.

    Z dedykacją Panu Zenkowi!

  2. J. Bukowski | 12/11/2011 at 16:41 |

    Oj Zenek, Zenek. Widać, że TVN poprzez Szkło Kontaktowe wywierciło Ci dziurę w głowie i sączy w nią jad nienawiści. Bardzo uważaj aby całkowicie Ci wątroby nie zalało.

  3. Pan ZENEK | 12/11/2011 at 12:16 |

    A dlaczego NASI MUNDUROWI nie uczestniczyli w USPAKAJANIU MŁODZIEŻY WSZECHPOLSKIEJ 11.11.2011 w WARSZAWIE?

  4. Fakt chodzili od samochodu do samochodu rozdając karteczki,a widząc rozjechanego psa zrobili nagły zwrot i tyle ich wszystkich było widać.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.