Błędna identyfikacja ofiary wypadku

Policjanci w dalszym ciągu ustalają tożsamość pieszego, który zginął w wypadku drogowym w Bobrku w dniu 7 listopada (czytaj więcej o wypadku).

Pomimo przeprowadzonej przez dwóch członków rodziny identyfikacji zwłok mężczyzny okazało się, że pieszym, który zginął w wypadku drogowym w dniu 07.11.br. w Bobrku nie jest 61 – letni mieszkaniec Oświęcimia.

W dniu dzisiejszym w godzinach rannych jeden z policjantów wylegitymował 61 – latka, który został uznany za zmarłego. Mężczyzna został poproszony o udanie się do komendy w celu dokładnej weryfikacji danych, następnie został okazany trzem członkom rodziny, którzy to z niedowierzaniem potwierdzili jego dane.

Pomyłka nastąpiła wskutek dużego podobieństwa zarówno wyglądu jak i wieku mężczyzny który zginął w wypadku drogowym do 61 – letniego mieszkańca Oświęcimia, z którym rodzina nie utrzymywała kontaktu od wielu lat.

Policjanci wznowili czynności mające ustalenie danych denata, jego zdjęcia zostały rozesłane do jednostek Policji, ośrodków pomocy społecznej oraz instytucji i organizacji wspomagających osoby bezdomne lub samotne.

1 Comment on "Błędna identyfikacja ofiary wypadku"

  1. chelmek | 09/11/2012 at 22:04 |

    Mężczyzna został poproszony o udanie się do komendy w celu dokładnej weryfikacji danych, następnie został okazany trzem członkom rodziny, którzy to z niedowierzaniem potwierdzili jego dane.

    – to ciekawe że trup udał się do komendy

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.