Cisza wyborcza

Cisza wyborcza

Cisza wyborcza

Od piątku 19.10.2010 roku od północy  do zamknięcia lokali wyborczych w niedzielę obowiązuje cisza wyborcza. W związku z tym faktem wszystkie materiały o charakterze wyborczym (teksty sponsorowane, bandery i sonda internetowa) zostają usunięte (ze względu na koniec dnia pracy – usunięte zostają w piątek o godzinie 18.00). Przez okres ciszy wyborczej nie ma możliwości dodawania komentarzy o charakterze politycznym – komentarze takie pojawią się dopiero po zakończeniu ciszy wyborczej. Inne komentarze będą publikowane na bieżąco.

Zapraszamy w niedzielę późnym wieczorem, gdy opublikujemy wstępne wyniki do Rady Miejskiej i na Urząd Burmistrza w gminie Chełmek i w poniedziałek, gdy znane już będą wyniki w głosowaniu do Rady Powiatu w Oświęcimiu.

Życzymy zadowolenia z oddanego głosu,

Redakcja

1 Comment on "Cisza wyborcza"

  1. Nowak Adam | 20/11/2010 at 09:12 |

    Mam propozycje – może dla przypomnienia podalibyście/redakcja info/ sposób i technikę głosowania w poszczególnych okregach wyborczych do Rady Miejskiej, do Rady Powiatu i Województwa. Pewnie wszyscy doskonale wiedzą – ale jednak są osoby, które poraz pierwszy życiu pójda do urn wyborczych….

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.