Ćwierćfinał Mistrzostw Polski JM

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski JM

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski JM

Od dnia 15 kwietnia 2011 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ulicy Krakowskiej w Chełmku rozpocznie się ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Juniorów Młodszych, który potrwa do dnia 17 kwietnia 2011 roku. W turnieju oprócz gospodarza turnieju UKS Siódemki CHEŁMEK, mistrza województwa małopolskiego wezmą udział trzy zespoły: UKS Bursa Puławy – mistrz województwa lubelskiego, MKS Zagłębie Lublin – vice mistrz województwa dolnośląskiego i KS Gwardia Opole – vice mistrz województwa opolskiego.

Od piątku do niedzieli codziennie odbywać się będą dwa mecze systemem każdy z każdym. Dwa pierwsze zespoły uzyskają awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Zespół, który zajmie pierwsze miejsce, uzyska prawo organizacji tego półfinału .

siodemka-chelmek

W piątek, 15 kwietnia zagrają:

 1. 15.00 UKS Bursa Puławy vs. KS Gwardia Opole
 2. 17.30 UKS Siódemka Chełmek vs. MKS Zagłębie Lublin

W sobotę 16 kwietnia zagrają:

 1. 15.00 UKS Bursa Puławy vs. MKS Zagłębie Lublin
 2. 17.30 UKS Siódemka Chełmek vs. KS Gwardia Opole

W niedzielę 17 kwietnia zagrają:

 1. 09.30 KMS Zagłębie Lublin vs. KS Gwardia Opole
 2. 12.00 UKS Siódemka Chełmek vs. UKS Bursa Puławy

Bilety całodniowe (na dwa mecze) w cenach 5,00 zł normalny i 2,00 zł ulgowy.

3 Comments on "Ćwierćfinał Mistrzostw Polski JM"

 1. Adam Nowak | 02/05/2011 at 07:52 |

  W dniach 6-8 maja w Chełmku na Hali Sportowej przy ulicy Krakowskiej szykuje się świetne widowisko sportowe. Mianowicie Półfinał Mistrzostw Polski w piłce ręcznej. Tym razem przeciwnikami naszej Siódemki Chełmek będa zespoły Piotrkowianina z Piotrkowa Trybunalskiego, Conradu z Gdańska i Vive Targi Kielce.
  Kto był na ćwierćfinałach MP to wie jakie to emocje, a tym razem to co wiem to młodzież Chełmecka kibicujaca naszemu zespołowi wzniesie się na wyżyny sportowego dopingu. Naprawdę warto przyjść – tym razem stawką turnieju będą Finały Mistrzostw Polski. Reklamowy plakat tego turnieju można obejrzec na moim blogu – zapraszam…..

 2. Adam Nowak | 16/04/2011 at 12:56 |

  Co tam woda, urząd i inne pierdoły – dziś zapraszam na Halę Sportowo-Widowiskową [przy ulicy Krakowskiej – tam usłyszycie i zobaczycie, gdzie jest prawdziwy CHEŁMEK !!!!!!!!!!!!!

 3. Adam Nowak | 13/04/2011 at 08:34 |

  Już w pierwszym meczu w piatek o godzinie 17.3o zmierzą się dwaj pretendenci do pierwszego miejsca w tym turnieju. MKS Zagłębie Lubin to finalista MP z przed dwóch lat w tej kategorii wiekowej, które odbyły sie w Chełmku. Tak więc wg. mnie ten mecz zadecyduje gdzie odbędą sie półfinały Mistrzostw Polski JM w Lubinie czy w Chełmku. Zapraszam na hale—emocje zapewnione bo to co wiem to miejscowa młodzież szykuje doping na miarę ekstraklasy !!!!!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.