Dealer narkotykowy zatrzymany

Dealer narkotykowy zatrzymany

Oświęcimscy policjanci zakończyli postępowanie wobec 23 – latka, podejrzanego o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków.

Na trop dealera policjanci wpadli w trakcie działań mających na celu zwalczanie przestępstw narkotykowych. Podczas przeszukania mieszkania 23 – latka policjanci ujawnili pojemnik z zawartością suszu roślinnego oraz woreczek foliowy z zawartością białego proszku. W trakcie dalszego postępowania okazało się jednak, że zatrzymany 23 – latek nie tylko posiadał narkotyki, ale i uczynił sobie z nich dodatkowe źródło utrzymania. Nielegalnym procederem zajmował się przez kilka miesięcy sprzedając narkotyki wśród młodych mieszkańców powiatu. Za każdym razem inkasował od nastolatków od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Do tej pory policjanci udowodnili mu popełnienie, aż 161 czynów. Podejrzany był już karany za przestępstwa kryminalne.

Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast w przypadku, gdy sprawca udziela takiego środka osobom niepełnoletnim zagrożenie karą wzrasta do lat 8.

Dealer narkotykowy zatrzymany

1 Comment on "Dealer narkotykowy zatrzymany"

  1. -naturalna- | 29/05/2014 at 19:00 |

    No to pięknie mamy u siebie w miasteczku następce Pablo Escobar-a a taka cisza ludzie się boją powinniście pisać o takich rzeczach o Jezu. 161 zarzutów a nie siedzi śmiech na sali ha ha współpraca popłaca na to wychodzi że kazdy powinien tak robić :-) towar pewnie miał prosto z Kolumbi ale się musiał dorobić kasy :-D

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.