Dealer zatrzymany

Znaleziona amfetamina

Znaleziona amfetamina

W dniu 21.06.2011 w Chełmku  policjanci zatrzymali  mieszkańca Chełmka,  podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło o godz. 09.50 na ul. Brzozowej  gdzie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej znanego im  31 – letniego mieszkańca Chełmka, który kierował samochodem marki Audi. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna posiada aktualny zakaz kierowania za jazdę w stanie nietrzeźwym,  jedną sprawę o jazdę z zakazem ma w toku, co jednak nie przeszkodziło mu ponownie siąść za kierownicę. Podczas kontroli pojazdu w jednym ze schowków policjanci ujawnili saszetkę, w której znajdował się worek foliowy z białym proszkiem, 370 pustych woreczków zapinanych na strunę,  wagę elektroniczną oraz akcesoria do zażywania narkotyków. W związku z powyższym mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.  Po przeprowadzeniu badania testerem do narkotyków okazało się,  że biały proszek to amfetamina o wadze ok. 87g. Zatrzymany mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających i kolejny raz naruszenie zakazu sądowego. Policjanci zbierają także dowody świadczące o tym, że mężczyzna trudnił się rozprowadzaniem narkotyków. Za posiadanie narkotyków zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, tyle samo co za naruszenie zakazu sądowego.

3 Comments on "Dealer zatrzymany"

  1. Monisia | 27/06/2011 at 21:19 |

    No to się naroboło teraz połowa Maflov 1 będzie śpiąca chodziła hehe

  2. Robsoonn | 25/06/2011 at 09:38 |

    Bardzo dobrze że wreszcie Policja wzięła się za tego degenerata powinni mu jeszcze dołożyć za to co swojej żonie zrobił bandyta jeden. Gratulacje dla Chełmeckiej Policji

  3. zielarz | 24/06/2011 at 13:29 |

    Jak mogliscie zlapac kogos za narkotyki?przeciez narkotyki sa szczesciem:)a jak nie wiecie co to szczescie to sie nie wpierd…cie w swiat narkotykow! i tak nie zlapiecie wszystkich,bo ćpać trzeba na wiadra,zycie bez ćpania jest nudne i szare;)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.