Eco-Konkurs z Chełmek.info

Zasady konkursu są proste: Gdy nazbieramy 1500 znajomych (zmniejszyliśmy liczbę) w naszym profilu na Facebook (https://www.facebook.com/chelmek), rozdamy niepowtarzalny prezent: zestaw klawiatura + mysz wykonane w 100% z bambusa wartości 250,00 zł!

Bambus to najbardziej ekologiczny materiał na ziemi. Przyrost bambusa sięgający kilku metrów na rok sprawia, że materiał ten, trwały i odporny, staje się najbardziej pożadąnym materiałem. Bambus to szybko rosnąca alternatywa dla drewna lasów tropikalnych, roślina pochłaniająca w ciągu 6 lat życia więcej CO2 niż jakiekolwiek drzewo. Konstrukcją i właściwościami przypomina nowoczesne materiały będące osiągnięciami współczesnej nauki: stabilny, ale dzięki naczyniowej budowie wyjątkowo lekki i elastyczny, usztywniony ścianami działowymi przewyższa swoimi właściwościami fizycznymi drewno, beton i stal. Właśnie z tego materiału została wykonana klawiatura i mysz. Zapomnij o plastiku klawiszy. Postaw na ekologię.

Regulamin konkursu jest banalnie prosty:

 1. Dodaj nas do znajomych;
 2. Poleć naszą stronę Facebook (https://www.facebook.com/chelmek) swoim znajomym w taki sposób, jak przedstawiono to na poniższym zdjęciu;
 3. Skontaktuj się ze swoimi znajomymi prosząc ich o dodanie nas do znajomych;
 4. Gdy z poleceń uzyskamy 1500 znajomych (zmniejszyliśmy liczbę z 3000), zamykamy konkurs.
 5. Osoba, z której polecenia uzyskamy największą liczbę znajomych otrzymuje nagrodę.
 6. Rozstrzygnięcie konkursu na stronie chelmek.info i facebook.

Nagroda do odebrania osobiście lub pocztowo po wysyłce na nasz koszt (sposób odbioru nagrody ustalimy już po konkursie za pośrednictwem wiadomości na facebook’u). Wiadomość, kto wygrał podamy 3 dni po tym jak uzyskamy 1500 znajomych (potrzebujemy 3 dni czasu na analizę).

Konkurs rozpoczynamy 03.04.2012.

1 Comment on "Eco-Konkurs z Chełmek.info"

 1. Maciek | 03/04/2012 at 13:52 |

  JA PROTESTUJE!
  A jak ktoś nie ma FB? Czyżby chelmek.info uprawiał jakąś formę e-rasizmu? :)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.