II Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon

 

II Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon

Inwałd Park – pięć parków rozrywki – Park Miniatur, Warownia Inwałd, Dinolandia, Mini Zoo Kucyk oraz Ogród Jana Pawła II – będzie organizatorem II Mistrzostw Polski w Noszeniu Żon, które odbędą się 15.08.2015r. w Inwałdzie. Licencja na przeprowadzenie Mistrzostw Polski została przyznana z Finlandii, kraju w którym przeprowadzane są Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie, a nasze zawody stanowią kwalifikacje do tych mistrzostw.

W zawodach może wziąć udział każdy kto ma duże poczucie humoru i nie boi się wyzwań. Reguły zawodów są bardzo proste: własna lub pożyczona żona w wieku powyżej 17 lat o wadze minimum 49 kilogramów (lżejsze zawodniczki zostaną odpowiednio dociążone). Zawodnik w jak najkrótszym czasie musi pokonać tor przeszkód o długości 253,5 metra. Trasa składa się z dwóch suchych przeszkód oraz jednej wodnej o głębokości około jednego metra. Konkurencja rozgrywana jest również w dwóch innych kategoriach: 100 metrowy sprint oraz drużynowo (trzech zawodników niesie żonę na zmianę). Główną nagrodą w standardzie jest wyjazd zwycięskiej pary na Mistrzostwa do Finlandii lub 3.000,00 zł w gotówce, w sprincie taka ilość piwa, ile waży niesiona żona, a w drużynówce pakiet piwny w ilości odpowiadającej 0,5 litrowi piwa za każdy kilogram łącznej sumy wagi całej drużyny.

Najważniejszym punktem regulaminu zawodów jest dobry humor i wyśmienita zabawa.
Organizatorzy prowadzą rekrutację zawodników do 31 lipca br. Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeń do zawodów oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie www.noszeniezon.pl.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Onet.pl oraz Radio Zet Cafe.

Sponsorzy: Tyskie Gronie, Pepsi, Frugo, Black Energy, Mama i Ja, Ice’n’go, Małopolska Spółdzielnia Handlowa WIZAN, Pasaż Handlowy Andrychów, Filar Centrum Handlowe.

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 
*