Jerry’s Fingers na Rawa Blues

Jerry's Fingers

Jerry’s Fingers to sześcioosobowa bluesowa kapela zaprzyjaźniona z Chełmkiem i Chelmek.info. Pochodzą z nieoddalonego tak bardzo Jaworzna, ale u nas w Chełmku mają wielu przyjaciół. Teraz potrzebują naszej pomocy w dostaniu przepustki od razu na Dużą Scenę tegorocznego festiwalu Rawa Blues. Pomożecie?

Na oficjalnej stronie Rawa Blues Festival wystartowało głosowanie w Plebiscycie Internautów TUTAJ. Można również głosować bezpośrednio na Facebook’u. Należy polubić profil Rawa Blues a następnie odpalić aplikację ‚Plebiscyt’. Codziennie można oddawać 1 głos z jednego konta FB.

Zagłosuj na Jerry’s Fingers tutaj. Masz wątpliwości? Zaglądnij tutaj i posłuchaj ich muzyki! Dalej masz wątpliwości? Zobacz ich na scenie!

Przybywają ze Śląskiego Chicago. Ci co ich znają wiedzą że potrafią muzyką wypisać na Twarzy uśmiech nawet najbardziej wytrawnego słuchacza. Tych co ich nie znają zapraszamy na ich koncerty! Właśnie wystartował plebiscyt umożliwiający występ na dużej scenie Rawa Blues Festiwal 2014r . Nie musimy natłuszczać, że ten moment śnił się po nocach każdemu bluesmanowi. Mogą wygrać ten plebiscyt ale tylko DZIĘKI WAM! Głosowanie nie musi być jednorazowe, można a nawet trzeba głosować CODZIENNIE do 31.07.

Jerry's Fingers

Jerry’s Fingers to sześcioosobowa bluesowa formacja z Jaworzna, miasta leżącego blisko stolicy śląska – Katowic. W aktualnym składzie tworzymy od 2011 roku. Czerpiemy inspiracje z chicagowskiego bluesa oraz takich odmian jak, Boogie Blues, West Coast Blues, Jump Blues czy Rock&Roll. Kręci nas zarówno tworzenie własnych kompozycji jak i interpretowanie klasyków. Staramy się aby nasze utwory jak najlepiej oddawały klimat amerykańskiego bluesa, dlatego też nasze kompozycje wykonywane są wyłącznie w języku angielskim. Skład zespołu to perkusja, bas i gitara solowa, a całości dopełniają dźwięki saksofonu oraz harmonijki ustnej. Nie da się także pominąć pozycji frontmana o mocnym, męskim wokalu.

Nagrody / Wyróżnienia:

 • XXIV Rawa Blues Festiwal 2014
  – Kwalifikacja do występu na Małej Scenie.
 • Plebiscyt ‚Bluesowa płyta roku 2013’ serwisu bluesonline.pl
  – Piąte miejsce za album ‚Welcome to fabulous Jerry’s Fingers world!’
 • Blues nad Bobrem w Bolesławcu XXIII edycja 10.08.2013
  – Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Tadeusza Nalepy;
  – Nagroda dla najlepszego basisty przeglądu.
 • Imielin Blues Festival III edycja 17.11.2012 r.
  – Nagroda dla najlepszego zespołu przeglądu.
 • Blues nad Bobrem w Bolesławcu XXII edycja 12.08.2012
  – Nagroda dla najlepszego harmonijkarza przeglądu zespołów.

Be the first to comment on "Jerry’s Fingers na Rawa Blues"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*