Kino dla Kobiet 29.05 w Planet Cinema

Kasanowa po przejściach

Kolejne spotkanie z cyklu „Kino dla Kobiet” już 29 Maja o godzinie 18.00

Jak zawsze będzie dla Pań przygotowanych kilka atrakcji, m.in. degustacja wina przygotowana przez Reyon de noir Winiarnie na Małym Rynku w Oświęcimiu. Ponadto, przed seansem czeka na Panie wiele konkursów ze wspaniałymi nagrodami do wygrania. Odbędzie się również losowanie nagrody od firmy „Centrum Dietetyczne Natur House”. Wieczór zwieńczy wspaniała komedia „Casanova po przejściach” z Woodiem Allenem w roli głównej.

Bilety można już zakupić w kasie kina Planet Cinema !

Kasanowa po przejściachCasanova po przejściach. Właściciel antykwariatu, Murray Schwartz (Woody Allen), popada w problemy finansowe.

Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante z oporami, ale zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi coraz większe zyski. Jednak pewnego dnia Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – nieszczęśliwą Avigal (Vanessa Paradis).

To spotkanie odmieni życie obojga raz na zawsze

 

Be the first to comment on "Kino dla Kobiet 29.05 w Planet Cinema"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.