Kino dla Kobiet – październik

Kino dla Kobiet - październik

Już 30 października kolejne spotkanie w ramach Kina dla Kobiet w kinie Planet Cinema w oświęcimskiej Galerii Niwa. Tym razem wyświetlony zostanie film „Dla Ciebie Wszystko”.

Dawson Cole (James Marsden) to chłopak wychowywany w rodzinie uważanej w miasteczku za najbardziej niebezpieczną. Jego rodzinna skłonna jest do przemocy, ma problemy z alkoholem i jest zamieszana w sprawy związane z narkotykami. Amanda Collier (Michelle Monaghan) to dziewczyna, która wychowywana była w tradycyjnej rodzinie. Wartości, które jej przekazano sprawiły, że chce zostać nauczycielką. Różnice pochodzenia oraz nieprzychylni ludzie sprawiły, że tych dwoje nie mogło być razem, choć oboje bardzo tego pragnęli. Dawson, który w młodości zabił niechcący człowieka nie może się z tym pogodzić. Pokutuje za dawne winy żyjąc samotnie i pracując na platformach wiertniczych. Amanda wyszła za mąż, ma trójkę dzieci, ale mimo to nie może zaznać szczęścia. Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku z okazji pogrzebu starego przyjaciela. Uczucia, którymi kiedyś się darzyli powracają, ale przeszłość i konflikty również powracają ze zdwojoną siłą.

Źródło: Filmweb

O godzinie 17.00 czekają stoiska sponsorów oraz degustacja grzanego wina od Winiarni Reyon de Noir. O godzinie 18.00 konkursy i atrakcje na sali kinowej. Szczegóły na plakatach:

Kino dla Kobiet - październik

Be the first to comment on "Kino dla Kobiet – październik"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.