Kolejny diler zatrzymany

 

W dniu 21 maja 2015 policjanci zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Chełmka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W pokoju mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 80 porcji haszyszu, amfetaminy i marihuany.

Do zatrzymania doszło w czwartek wieczorem w jednym z mieszkań na terenie Chełmka gdzie policjanci podczas przeszukania mieszkania 19 – latka zabezpieczyli dwa woreczki foliowe z nieznanymi substancjami oraz papierowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Posiadacz środków został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Po zbadaniu substancji za pomocą testerów narkotykowych okazało się, że zabezpieczone środki odurzające to amfetamina, haszysz i marihuana, z których można było sporządzić ponad 80 porcji narkotyku. Zatrzymany 19 – latek był już karany za przestępstwa kryminalne, natomiast aktualnie policjanci sprawdzają czy trudnił się również rozprowadzaniem środków odurzających.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*