Kolizja na Piastowskiej

Policja w Chełmku

W dniu 5 maja 2015 o godzinie 14.20 w Chełmku na ul. Piastowskiej doszło do zderzenia czterech pojazdów. Po badaniach obrażeń trzech osób, które zostały przewiezione do szpitala okazało się, że nie doznały one poważniejszych obrażeń. W miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowały służby ratunkowe.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, iż 51 – letni mieszkaniec Warszawy, kierując  samochodem marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu zajeżdżając drogę 38 – letniej mieszkance Chełmka, która kierowała samochodem marki Opel. Kobieta,  aby uniknąć zderzenia z bmw również zjechała na przeciwległy pas gdzie zderzyła się z samochodem marki Daewoo, którym kierował mieszkaniec 50 – letni mieszkaniec Libiąża. Natomiast kierowca bmw uderzył w samochód dostawczy marki Fiat, którym kierował 37 – letni mieszkaniec Sosnowca.  Do szpitala  Pogotowie Ratunkowe przewiozło trzech kierujących, którzy nie doznali poważniejszych obrażeń, w związku z tym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

1 Comment on "Kolizja na Piastowskiej"

  1. Kierowca | 07/05/2015 at 19:37 |

    No i proszę. Zachciało się burakowi w BMW wyprzedzać i do tego Warszawiak. Więcej nie trzeba chyba pisać. Dla Warszawiaków, którzy uważają się za panów świata i im wolno wszystko mandaty +300%

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.