KP PR Consulting

Zagraniczna Spółka Kontrolowana

Korporacja Prawna PR Consulting oferuje profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorstw i osób prywatnych, doradztwem biznesowym i doradztwem zagranicznym. Korporacja powstała w 2008 roku w oparciu o profesjonalne doświadczenie nabierane w renomowanych firmach konsultingowych w Polsce. Misją, która towarzyszyła powstawaniu PR Consulting była chęć świadczenia każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie, w bardzo atrakcyjnej cenie, w najbardziej dogodnym terminie, każdorazowo. Nasz zespół PR Consulting jest w życiu identycznym klientem jak Ty. Każdorazowo gdy pomagamy naszym klientom, staramy się patrzeć na świadczone usługi z punktu widzenia klienta. Każdorazowo zadajemy sobie pytanie, jak to by było być w Twoich butach. Pracujemy by dążyć do tego naszego zobowiązania, aby patrzeć na naszą pracę poprzez Twój pryzmat. W chwili obecnej zespół PR Consulting składa się na stałe z 8 członków, profesjonalistów w swoich dziedzinach oraz kilkunastu bliskich osób współpracujących: księgowych, tłumaczy przysięgłych i bankowców. Doradztwo prawne Korporacji Prawnej PR Consulting zawarte jest w szeregu świadczonych usług w tym: odszkodowania lotnicze, odszkodowania OC i AC, analizowanie księgi wieczystej, pisanie oraz analizowanie umów, rejestracja sp. z o.o., rejestracja spółek komandytowych, rejestrowanie sp. z o.o. sp. k., kasowanie danych osobowych z google, windykacja polubownie, windykacja sądownie, dochodzenie należności komorniczo, windykacja należności alimentacyjnych za darmo oraz pomaganie w egzekucji komorniczej.

W zakresie doradztwa biznesowego oferowanego przez Korporację znajduje się: analiza i tworzenie wizerunku firmy, organizowanie akcji crowdfunding, przygotowywanie planów biznesowych, pisanie projektów, rejestrowanie znaków handlowych, rejestracja wydawnictw, usługa tajemniczego klienta, tłumaczenia treści, tworzenie SEO treści – PL, przygotowywanie SEO treści – w języku angielskim, wirtualne biura, koordynowanie należności, kreowanie wizerunku w social media.

KP PR Consulting to również doradztwo międzynarodowe a w tym: poszukiwanie korelacji w spółkach w rajach podatkowych, rachunek w banku w PL dla (firmy|spółki} offshore, rejestrowanie firm zagranicznych, rejestracja spółek w Delaware USA, przygotowywanie operating agreement, spółka komandytowa ze spółką zagraniczną, windykowanie w Niemczech, windykacja ze spółek zagranicznych, wehikuł korporacyjny ze spółką z Polski, wehikuł korporacyjny spółek offshore, zamykanie spółek offshore, zamykanie spółek w {stanie Delaware|Delawere{ w USA, dokonywanie zmian w spółkach typu LLC w stanie Delaware, w USA.

Powyższe to tylko podstawowe zakresy usług Korporacji Prawnej. Jeśli masz problem biznesowy, międzynarodowy lub prawny, skontaktuj się z nami, zapewniamy wsparcie, poradę lub w ewentualności pokażemy drogę, gdzie najlepiej szukać pomocy. Kontakt nic nie kosztuje. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://prconsulting.com.pl

Be the first to comment on "KP PR Consulting"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.