Kradzież rozbójnicza butelki piwa

Policja w Chełmku

Policja w Chełmku

W ręce policjantów w niespełna dwie godziny wpadł zdesperowany „rozbójnik”, najpierw zabrał mężczyźnie piwo, a następnie go uderzył.

Do zdarzenia doszło 30 lipca 2014 około godziny 15.30 kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Chełmka dotyczące kradzieży butelki piwa. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali do Parku Miejskiego w Chełmku gdzie doszło do zdarzenia.

W trakcie czynności ustalili, że pokrzywdzony usiadł na ławce w parku, a obok położył reklamówkę z dwoma butelkami piwa. Po chwili podbiegł do niego mężczyzna i zabrał mu jedną z butelek, a kiedy właściciel trunku chciał ją odzyskać został uderzony w twarz, po czym sprawca zbiegł.

Policjanci ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć 34 – letni mieszkaniec Chełmka, którego zatrzymali w niecałe dwie godziny, jednakże z oczywistych względów nie udało się im odzyskać skradzionego mienia. 34 – letni desperat trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a po przeprowadzonych czynnościach został mu postawiony zarzut kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna był już karany za kradzieże.

Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2 Comments on "Kradzież rozbójnicza butelki piwa"

  1. LUDI 70: tak policja jest również po to, nikt by nie chciał żeby każdy mógł podejść wziąć nam coś bezkarnie tylko dlatego że ma to małą wartość a ponadto dostać po gębie jeśli wyrazi sprzeciw

  2. LUDI70 | 02/08/2014 at 17:14 |

    ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE…..czy policja jest do szukania 1-jednej butelki PIFFFFFFFFFFFFA ! czy CHEŁMEK JEST NORMALNYM MIASTEM SZEWCÓW…..CZY?????

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.