Kreatywne Wakacje

Prosimy o zainteresowanie dzieci i zachęcenie ich do korzystania z oferty zajęć wakacyjnych Biblioteki w Oświęcimiu. Zajęcia przygotowane są dla dzieci z grupy wiekowej 7-12 lat.

Już 17 lipca o godz. 11:00 wystartujemy w Podróż lądową samochodem przez różne kraje świata. Podczas zajęć będziemy tworzyć kartonowy model samochodu, a wszystko w atmosferze twórczej zabawy, gdzie każdy uczestnik będzie mógł się poczuć jak prawdziwy konstruktor.

A o godz. 16:30 tego samego dnia, zapraszamy dzieci młodsze, do 7 lat, na Bal Podróżnika z Mikroświatem Zabawy.

22 lipca o godz. 11:00 zabierzemy wszystkie dzieci w podróż dookoła świata razem z kropelką wody. Będą to zajęcia zainspirowane bajką Lilianny Bardijewskiej „Drobinka Śmieszynka czyli przygody kropelki wody”.

24 lipca o godz. 11:00 zapraszamy w podróż morską. Podczas przedzierania przez morskie sztormy i nawałnice opowiemy o statkach, wachtach i rejsach, a bezwietrzną nudę na morzu okrasimy grami i zabawami.

29 lipca o godz. 11:00 zapraszamy do świata fantasy wszystkich wielbicieli smoków. Zajęcia będą inspirowane opowieścią Jacka Inglota „Eri i smok”.

31 lipca o godz. 11:00 wyruszymy w podróż samolotem. Podczas zajęć technicznych mali konstruktorzy będą tworzyć model samolotu.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Ł. Górnickiego
GALERIA KSIĄŻKI
w Oświęcimiu
32-600 Oświęcim, ul. Nojego 2B
Tel.: (33) 84-798-16 ; (33) 843-01-65 wew. 616

 Kreatywne Wakacje w Oświęcimiu - lipiecBal Podróżnika

Be the first to comment on "Kreatywne Wakacje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*