KS Chełmek – LKS Przeciszovia Przeciszów 1-3 (0-2)

KS ChełmekMecz z Przeciszovią to jeden z ostatnich sparingów przed zbliżającym się sezonem, zwłaszcza, że już w niedzielę ma odbyć się pierwsza runda Pucharu Polski. Wczorajsze spotkanie lepiej zaczęli piłkarze biało-zielonych, którzy stworzyli sobie kilka niezłych okazji, a najlepsza z nich to strzał z rzutu wolnego Dobrowolskiego, który minimalnie poszybował nad poprzeczką. Równie piękne uderzenie oddali goście w 27 minucie, tylko, że tym razem piłka trafiła w okienko bramki „komina” i było 0-1. Na 5 minut przed końcem dziwne zachowanie Wiśniewskiego, który w niezbyt groźniej sytuacji pociągnął za koszulkę rywala i sędzia gwizdnął karnego, którego na bramkę zamienił jeden z zawodników LKS-u. Chwile po zmianie stron faulowany był Łukaszka i karny dla Chełmka, tym razem nie myli się Chylaszek i na boisku jest 1-2. Nie wiele brakło, a było by 2-2, jednak Kustra zepsuł 100% okazje strzelając wprost w bramkarza. W 77 minucie kolejny faul w polu karnym, tym razem pomylił się Hobora. Karny, Telbyło zostaje w miejscu, piłka w bok 1-3, Przeciszów miał jeszcze kilka dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku, ale raz nasz bramkarz dobrze obronił, a później, kiedy już napastnik Przeciszowa minął go i miał pustą bramkę trafił w słupek.

KS: Wojtków – Wójcik, Hobora, Chylaszek, Kłapacz – Wiśniewski, Kulig, Dobrowolski, Górski – Kustra, Łukaszka. Po przerwie zagrali: Szczurek, Meczek, Telbyło, Baczewski, Kumanek, Musiał, Hendzlik, Kaczor

Źródło: ks.chelmek.org

Be the first to comment on "KS Chełmek – LKS Przeciszovia Przeciszów 1-3 (0-2)"