Lokalny serwis ogłoszeń o pracę

Lokalny serwis ogłoszeń o pracę

Postęp techniczny oraz komunikacyjny sprawia, że zmieniają się warunki panujące na rynku pracy. Pracodawcy coraz częściej korzystają z publikowania ogłoszeń na łamach serwisów internetowych, specjalnie do tego przeznaczonych. Zamieszczanie ofert pracy za pomocą takich portali jest szybkie oraz efektywne, a co najważniejsze – cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. W celu stworzenia lokalnej bazy aktualnie obowiązujących ofert pracy powstał serwis Praca-Oswiecim.pl

Lokalny serwis ogłoszeń o pracę

W serwisie zamieszczane są aktualne i lokalne oferty pracy z Oświęcimia i okolic. Dodatkowo, poza ogłoszeniami o pracę w portalu są publikowane porady, które dzielą się na dwie kategorie. Porady są kierowane dla pracowników oraz dla pracodawców. Zamieszczane wskazówki dotyczą przepisów prawa pracy oraz procesu rekrutacji. Co najmniej raz w miesiącu dodawane są nowe porady. Osoby zainteresowane otrzymywaniem cennych wskazówek, mogą polubić profil serwisu na Facebooku (www.facebook.com/oswiecim.praca) oraz w Google+ (plus.google.com/+Praca-oswiecimPl).

Dla pracowników

Korzystanie z serwisu przez osoby poszukujące pracy jest łatwe oraz bezpłatne. Na stronie głównej serwisu, znajdują się najnowsze ogłoszenia o pracę z Oświęcimia oraz okolic. Oferty są posegregowane według daty opublikowania. Każde ogłoszenie zawiera opis przedsiębiorstwa, dane kontaktowe przedsiębiorcy, opis stanowiska pracy, wymagania potrzebne do otrzymania posady. Jeżeli osoba poszukuje pracy w konkretnym zawodzie bądź w określonej miejscowości, należy skorzystać z wyszukiwarki ofert. Osoby zainteresowane otrzymywaniem najnowszych ofert pracy na danym stanowisku, mogą skorzystać z funkcji newslettera, która powoduje przesłanie nowo opublikowanych ogłoszeń na wskazany adres e-mail.

Serwis umożliwia przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z poziomu portalu. Wystarczy zarejestrować swoje konto, a gdy pracownik znajdzie interesującą ofertę może wysłać swój życiorys zawodowy korzystając z przycisku „Aplikuj”, znajdującego się poniżej wybranej oferty.

Dla pracodawców

Pracodawca zainteresowany zamieszczeniem ogłoszenia powinien dokonać krótkiej rejestracji konta. W celu opublikowania oferty pracy należy zalogować się do panelu administracyjnego oraz dodać nowe ogłoszenie. Po zapisaniu oferty wystarczy dokonać przelew, po czym ogłoszenie zostanie opublikowane w serwisie Praca-Oswiecim.pl. Koszt opublikowania ogłoszenia wynosi 20 złotych netto, natomiast maksymalny okres na jaki może zostać zamieszczone w serwisie to 90 dni. Pracodawcy, którzy często przeprowadzają rekrutację w swojej firmie mogą skorzystać z jednej spośród sześciu wariantów abonamentu. Przykładowo, podstawowy abonament kosztuje 300 złotych netto w skali roku, w ramach którego można opublikować w ciągu miesiąca ponad 10 ogłoszeń. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie serwisu. W ramach abonamentu oferty mogą być publikowane zarówno w opisywanym portalu, jak i w pozostałych serwisach należących do Regionalnych Portali Pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.praca-oswiecim.pl

artykuł sponsorowany

Be the first to comment on "Lokalny serwis ogłoszeń o pracę"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.