Mieszkańcy znów pokazali wielkie serce

 

Mieszkańcy gminy Chełmek znowu pokazali, że mają wielkie serca odpowiadając na apel Chelmek.info w sprawie pomocy w zebraniu brakujących środków na wyjazd rehabilitacyjny mieszkańca naszej gminy, Krystiana. O zbiórce i Krystianie pisaliśmy wcześniej tutaj.

-Uzbieraliśmy 2700 zł. Większość osób było z Chełmka i to dzięki Pańskiej inicjatywie i hojności mieszkańców za co bardzo dziękuję – przekazał Krystian Toporek, na którego konto zbierane były środki.

Pilna pomoc dla mieszkańca Bobrka

W imieniu Chełmek.info oraz Krystiana, chcielibyśmy podziękować mieszkańcom gminy za hojność. Włączając się do każdej akcji czy też inicjując dane zbiórki, zawsze mamy obawy czy mieszkańcy odpowiedzą na apel. Czy otworzą swoje serca i portfele dla potrzebujących. Zawsze jest ten strach, że wzbudzi się nadzieję a następnie pozostawi się potrzebującego z niezrealizowanymi obietnicami i niewykazaną pomocą. Jednak mieszkańcy Chełmka nigdy nie zawiedli swoich sąsiadów za co dziękujemy.

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 
*