Naćpana matka zabłądziła na komisariat

 

W dniu 28 września 2015 policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali 19 – letnią kobietę, która będąc pod wpływem narkotyków miała pod opieką swoje trzymiesięczne dziecko. Kobieta sama weszła do komisariatu gdyż najprawdopodobniej pomyliła budynki.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu gdy do budynku Komisariatu Policji w Chełmku weszła kobieta z maleńkim dzieckiem na rękach. Funkcjonariusze natychmiast zauważyli, że młoda matka dziwnie się zachowuje, więc wzięli niemowlaka pod opiekę, natomiast kobietę poddali badaniu stanu trzeźwości, które nie wykazało alkoholu. Następnie poddali ją badaniu testerem narkotykowym, który w jej ślinie wykazał obecność środków odurzających. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe oraz babkę dziecka, pod której opieką niemowlak trafił na obserwację do szpitala.

Wobec 19 – letniej matki wszczęto postępowanie w związku z podejrzeniem narażenia na niebezpieczeństwo dziecka nad którym miała obowiązek opieki. Za powyższy czyn grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*