Narkotyki i anaboliki w Bobrku

Narkotyki i anaboliki w Bobrku

W nocy z 18/19 września 2014 policjanci zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Gminy Chełmek podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci sprawdzą czy zatrzymany trudnił się rozprowadzaniem środków odurzających lub nielegalną sprzedażą anabolików.

Do zdarzenia doszło około godziny 01.00 podczas patrolu na ternie Bobrka gdzie na ul. Parkowej policjanci zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Podczas legitymowania funkcjonariusze sprawdzili także plecaki, które mężczyźni mieli przy sobie. W jednym z nich funkcjonariusze ujawnili woreczek z niewielką ilością suszu roślinnego oraz dwa opakowania z kilkunastoma ampułkami z nieznaną substancją. Następnie podczas przeszukania miejsca zamieszkania 20 – latka policjanci ujawnili słoik z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu badania zabezpieczonego suszu okazało się, że jest to marihuana, natomiast ampułki zawierają anaboliki. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą czy mężczyzna trudnił się udzielaniem narkotyków lub sprzedażą anabolików. Zatrzymany był już karany za przestępstwa kryminalne i narkotykowe.

Narkotyki i anaboliki w Bobrku Narkotyki i anaboliki w Bobrku

1 Comment on "Narkotyki i anaboliki w Bobrku"

  1. Sterol | 22/09/2014 at 19:39 |

    Kolega widze walił Winstrol. A żeby mu agresja nie rosła, to zioło palił na uspokojenie. Ehhh, a źli policjanci mu przeszkodzili ;)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.