Naruszył zakaz zbliżania się do rodziny

Policja Radiowóz Chełmek Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Chełmka, który naruszył zakaz zbliżania się do rodziny. Policja, Prokuratura oraz Sąd zadziałały błyskawicznie, stosując środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego.

Do zdarzenia doszło 19 września 2017 w Chełmku. Tuż po godzinie 17.00 policjanci otrzymali zgłoszenie od 38 – letniej mieszkanki Chełmka, dotyczące jej męża, który przyszedł do niej i wszczął awanturę, używając gróźb karalnych. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres, gdzie zatrzymali nietrzeźwego agresora. Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. W chwili zatrzymania mężczyzna miał w organizmie 2,83 promile alkoholu.

Na podstawie zebranych  dowodów policjanci postawili podejrzanemu zarzut naruszenia zakazu zbliżania się, a także stosowania gróźb karalnych wobec rodziny. Następnego dnia podejrzany został doprowadzony przed oblicze prokuratora, a następnie sędziego, który zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Be the first to comment on "Naruszył zakaz zbliżania się do rodziny"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.