Nowa dyrektor SGZOZ

W poniedziałek 2 stycznia 2012 roku w chełmeckim SGZOZ rozpoczęła pracę dyrektorka ośrodka zdrowia – Bernadeta Weidemann-Nimptsch. Dyrektorka z wykształcenia jest lekarzem pediatrą. Ukończyła także zarządzanie.

Po złożeniu rezygnacji przez pełniącego obowiązki dyrektora SGZOZ, został ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora placówki. W konkursie na stanowisko dyrektora Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej (SGZOZ) w Chełmku wystartowało dziewięciu kandydatów.

Najwięcej punktów otrzymała pochodząca z Katowic Bernadeta Weidemann-Nimptsch. Ukończyła ona Śląską Akademię Medyczną. Przez dziesięć lat pracowała jako lekarz pediatra w katowickim ZOZie. Później w firmie żywieniowo-farmaceutycznej. Następnie prowadziła szkolenia z zakresu komunikacji i zarządzania.

5 Comments on "Nowa dyrektor SGZOZ"

  1. pacjent ma 100% racji ludzie zgłaszajcie wszelkie przejawy chamstwa .Poprawicie w ten prosty sposób jakość świadczonych usług w naszej przychodni. Przecież ci ludzie ( lekarze i pielęgniarki ) pracują z ludźmi chorymi i b. często starszymi, niech się w końcu zaczną zachowywać kulturalnie i profesjonalnie.

  2. pacjent | 07/01/2012 at 12:15 |

    co do says? jeżeli mieliście z p. pielęgniarką TAKIE problemy, trzeba było iść do ówczesnego dyrektora , ludzie przestańcie pisać na forach,(chociaż też jest to potrzebne nawet bardzo) nie bójcie się informować ich przełożonych…a jak straszyła to ją też postraszcie…

  3. Eol masz rację ta pani już dawno powinna pożegnac się z pracą. Niewiele umie tylko siać zamęt potrafi. Lubi też wojować z doktorami a my pacjenci cierpimy na tym.

  4. Mam nadzieję,że ta kobieta zrobi wreszcie porządek i pozwalnia wszystkich protestujących działaczy.Doktor – były dyrektor ds.lecznictwa leczył przez ostatnie 20 lat b.chorego emeryta i nagle dzisiaj stwierdził mając przed oczami jego legitymacje ZUS,że go to nic nie interesuje i przybił sławną już pieczątkę.Następna – pielęgniarka patrząc na nią można dojść do wniosku ,że powinna już mieć ogromnie doświadczenie w zawodzie i umieć pobierać krew i robić zastrzyki – a tu niespodzianka nie tylko że tego nie potrafi ( po jej wkłuciach pozostają ogromne sińce ,opuchlizna , przerywa żyły i zostawia pacjenta z lejącą się krwią ) to jeszcze obraża ludzi i odgraża się im (straszy).Mając syna na stanowisku w starostwie powinna posiadać choć odrobinę dobrych manier.

  5. Gratulacje dla Pani Dyrektor. Czeka Panią cieżkie zadanie. Z jednej strony niomylny burmistrz a z drugiej jego familia i kolesie. Do tego oczekiwania wielkie pacjentów. Chyba się Pani łatwo nie podda dyktatowi.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.