O życiu po zawale

O życiu po zawale

W oświęcimskiej Bibliotece o życiu po zawale.

W ramach Roku Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia, Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Oświęcimiu oraz zespół lekarzy kardiologów z grupy Carint zapraszają na bezpłatne spotkanie dotyczące profilaktyki i życia po zawale serca.

Zespół lekarzy kardiologów z grupy Carint serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 30 czerwca w Oświęcimiu w Miejskiej Bibliotece Publicznej GALERIA KSIĄŻKI, przy ulicy Nojego 2B o godzinie 12.00. W programie spotkania zaplanowano wystąpienia dotyczące: życia po zawale i jak bezpiecznie i skutecznie stosować leki.

Misją Oddziału Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Szpitalu w Oświęcimiu oraz całego zespołu lekarzy z grupy Carint, jest zapewnienie ciągłej i kompleksowej opieki nad Pacjentami. Kierując się troską o Państwa zdrowie, podjęliśmy inicjatywę stworzenia Klubu Pacjenta skupiającego osoby leczone w naszej placówce.

Najważniejszym zadaniem Klubu jest prowadzenie edukacji zdrowotnej wśród Pacjentów i ich rodzin na temat chorób serca, m.in. ich profilaktyki, modyfikacji stylu życia, postępowania po zawale serca i zabiegach interwencyjnych. Nadrzędnym celem Klubu będzie zapobieganie ponownemu wystąpieniu ostrych stanów kardiologicznych stanowiących zagrożenie dla życia i zdrowia. Zachęcamy Państwa wraz z rodzinami do udziału w spotkaniu. Jeśli to możliwe prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 29 czerwca br. pod numerem telefonu: 33 842-75- 65 wew. 22. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

MBP GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu

O życiu po zawale

Be the first to comment on "O życiu po zawale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*