Odmowa przyznania stypendium

uks-grunwaldUKS SIÓDEMKA CHEŁMEK to klub, który jak żadna inna chełmecka organizacja przyczynił się do rozreklamowania Chełmka na skalę ogólnopolską za sprawą sukcesów jakie uzyskuje od kilku dobrych miesięcy w Chełmku i na terenie całego kraju. Tytuł mistrza Polski to chyba jeszcze za mało, aby zostało to docenione przez władze. Pan Burmistrz Chełmak Andrzej Saternus odmówił przyznania stypendium sportowego jedynemu ubiegającemu się o nie aktualnemu reprezentantowi Polski JM z UKS-u. Podany powód to to, że „nie posiada on licencji zawodniczej” . To fakt, ale żaden z zawodników Chełmka i nie tylko z Chełmka takowej nie posiada – bo karta zawodnicza w tej kategorii wiekowej aktualnie jest tożsama z licencją – ale o tym już urzędnicy nie wiedzą.

3 Comments on "Odmowa przyznania stypendium"

  1. online | 19/05/2010 at 11:11 |

    co szukalem, dzieki

  2. Stanisław | 05/07/2009 at 07:38 |

    To jest tragiczne gdy urzednik nieznajacy sie na sporcie potrafi podjąć decyzje motywujc nie sprawdzonymi informacjami.Ale dla pociszenia > nie tylko tak jest w Chełmku!A to że zaczyna sie czytać o Chełmku w Polsce od czasu zakończenia ery zakladów obówniczych ,to dla urzędników nic nie znaczy!! bo po co promować taka miescinę jaka jest Chełmek?? Zaznaczam że pisząc te słowa nie jestem mieszkańcem Chełmka ani okolic.A to powinno dać do myslenia „urzednikom”!

  3. Adam Nowak | 01/07/2009 at 14:48 |

    To młody chłopak, który chyba jako pierwszy z CHEŁMKA od /minimum 30/ lat został reprezentantem POLSKI – odstawiony z kwitkiem przez biurokratów – myśle, że te 200-300 zł „czkowką” im się odbije, a pismo odmawiajace stypedium w/w -mu zostanie zachowane dla potomnych.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.