Odzyskany portfel i ujawnione narkotyki

Odzyskany portfel i ujawnione narkotyki

W dniu 27 lipca 2014 policjanci zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Chełmka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna posiadał przy sobie również portfel i gotówkę, które chwilę wcześniej zgubił inny mieszkaniec Chełmka.

Do zdarzenia doszło około godziny 19:50 na ul. Piłsudskiego w Chełmku gdzie policjanci wykonywali czynności związane ze zgłoszeniem dotyczącym przywłaszczenia portfela zagubionego w tamtym rejonie przez mieszkańca Chełmka. W trakcie czynności funkcjonariusze natrafili na grupę młodzieży, z której jeden z mężczyzn 19 – letni mieszkaniec Chełmka przyznał, że znalazł portfel po czym oddał go policjantom. Jak się okazało w środku nie było już pieniędzy w kwocie 300zł. W trakcie przeszukania 19 – latka policjanci ujawnili nie tylko pieniądze w podawanych przez pokrzywdzonego nominałach, ale również woreczek z suszem roślinnym. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności policjanci potwierdzili, że zabezpieczona gotówka pochodziła ze znalezionego portfela, natomiast po przeprowadzeniu badania zabezpieczonego suszu okazało się, że jest to marihuana, z której można było sporządzić kilkanaście porcji narkotyku.

Portfel wraz z zawartością wrócił do właściciela natomiast nieuczciwy znalazca za kradzież otrzymał mandat karny, a za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Odzyskany portfel i ujawnione narkotyki

1 Comment on "Odzyskany portfel i ujawnione narkotyki"

  1. LUDI70 | 28/07/2014 at 17:01 |

    Jak JANEK PALKA miał BAR BISTRO ….nigdy w Chełmku takie SPRAWY NIE MIAŁY MIEJSCA….Podawał MAMROTA…/wino/ WYPIJAŁ PIERWSZA 100 gram…JAK NIE ŻYGAŁ TO ZNACZY .ŻE JEST WINO …OK !!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.