Pierwszy sklep sieci Lidl w Chełmku!

Pierwszy sklep sieci Lidl w Chełmku

Już 7 sierpnia o godzinie 8:00 przy ul. Krakowskiej 20 A w Chełmku zostanie otwarty nowy sklep sieci Lidl! Podczas uroczystego otwarcia dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy liczne atrakcje i promocje!

Pierwszy sklep sieci Lidl w ChełmkuZ okazji otwarcia w dniach od 07.08 do 17.08 w sklepie Lidl w Chełmku przy ul. Krakowskiej 20 A Klienci będą mogli znaleźć mnóstwo wysokiej jakości produktów w promocyjnych cenach. Polecamy szeroką gamę świeżej i smacznej polskiej wieprzowiny – w ofercie znajdzie się między innymi łopatka wieprzowa odtłuszczona w kawałku już za 10,49 zł (za 1 kg, cena regularna 13,49 zł), gulasz wieprzowy z szynki w cenie 6, 79 zł (1 opak./500 g, cena regularna 8,49 zł) oraz mięso mielone garmażeryjne wieprzowo – wołowe w cenie 4,44 zł (1 opak./500 g, cena regularna 5,79 zł). Zapraszamy również do spróbowania doskonałego pieczywa „Chrupiącego z pieca” – pyszne, maślane croissanty dostępne będą w cenie 0,79 zł (za 1 szt., cena regularna 1,19 zł), pełen ziarna chleb drwalski w cenie 1,99 zł (za 1 szt., cena regularna 2,99 zł), a kajzerki wieloziarniste w cenie 0,29 zł (za 1 szt., cena regularna 0,39 zł). Pyszne pieczywo doskonale uzupełni nasza oferta serów Bluedino – również w promocyjnych cenach! Delikatne sery w plastrach – Gouda, Edamski, Podlaski, Morski teraz za 2,25 zł (1 opak. /150 g; cena regularna 3,25 zł). Natomiast ser Edam w kawałku dostępny będzie w cenie 3,49 zł (1 opak./250 g; cena regularna 4,69 zł).

Z okazji otwarcia nowego obiektu, zaplanowaliśmy wiele atrakcji! Wszyscy nasi Klienci będą mieli możliwość spróbowania smacznych potraw z grilla, najmłodsi będą mogli skorzystać z basenu z piłkami, kącika malowania twarzy lub zjeżdżalni.

Nowy obiekt sieci Lidl zlokalizowany przy ul. Krakowskiej 20 A, ma około 1500 m2 powierzchni całkowitej. W sklepie zastosowano nowoczesny system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę w godzinach od 9:00  do 18:00. Do dyspozycji naszych Klientów dostępnych będzie około 80 miejsc parkingowych.

Jakość, świeżość oferowanych produktów i zadowolenie Klienta są dla nas priorytetem. Dlatego codziennie do naszych sklepów dostarczane są świeże owoce i warzywa w ramach Ryneczku Lidla, a od rana można kupić „Chrupiące z pieca” – pachnące pieczywo i ciastka odpiekane na miejscu. W nowo otwartym sklepie w Chełmku będzie można zaopatrywać się m.in. w produkty docenianych, oryginalnych marek Lidl takich jak „Bluedino”, „Pilos”, „Pikok” oraz „Fruit Jumbo”. Dodatkowo Klienci będą mogli korzystać z oferty tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz z bogatej oferty tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w naszej ofercie pojawiają się dwa razy w tygodniu.

„Nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Nieustannie dążymy do tego, aby zapewniać Klientom interesującą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie”– podsumowuje Patrycja Kamińska, PR Manager Lidl Polska.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki. Sieć sklepów Lidl obecna jest na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie ma już w Polsce ponad 500 sklepów.

Kontakt dla mediów:

Biuro Prasowe Lidl Polska
biuro.prasowe@lidl.pl

artykuł sponsorowany

1 Comment on "Pierwszy sklep sieci Lidl w Chełmku!"

  1. a co ma być ich więcej ?.
    Pewnie jeden na Młynach ,Gorzowie , Bobrku.
    Szczęście dosłownie spływa na Chełmek ???.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.