Wigilijny rekordzista

Pijany kierowca z ChełmkaKompletnie pijanego kierowcę zatrzymali policjanci z Chrzanowa. Kierowca wydmuchał 3,6 promila. Do kontroli został zatrzymany w Wigilię o 14-stej.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na dziwnie jadący samochód w centrum Chrzanowa. – Volkswagena nasi policjanci zatrzymali na skrzyżowaniu Krakowskiej i Garncarskiej, w samym centrum miasta – informuje Robert Matyjasik oficer prasowy KPP w Chrzanowie.

Za kierownicą siedział 57-letni mieszkaniec Chełmka. Badanie alkomatem pokazało 3,6 promila w wydychanym powietrzu. Kierowca został zatrzymany. Jego sprawą zajmie się sąd grodzki.

Radio Kraków

5 Comments on "Wigilijny rekordzista"

 1. Adam Nowak | 27/12/2009 at 16:30 |

  Właśnie myśli się tak i pisze oraz kpi dopuki nie dotyczy to piszącego…… Zresztą ten tekst jak pamiętam z Misia nie dotyczył osoby kierującej pod wpływem alkoholu/jedynie pzrekracajacej prędkość/ – tak więc „PUDŁO” :)

 2. – A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
  – Jak ja mogę przejechać matkę, jak moja matka siedzi z tyłu?
  – Halo, tu brzoza, tu brzoza! Powiedział, że matka siedzi z tyłu. Matka siedzi z tyłu!
  – Przede wszystkim nie popadajcie w panikę. Jakiś lepszy cwaniak – matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić!

  Znane są te numery od lat :D

 3. Adam Nowak | 27/12/2009 at 16:05 |

  No Wy sobie takie gadu-gadu, a jak by facet przejechał Wasze dziecko, a jak go jeszcze nie macie —-to Waszą Mamusię ?………….

 4. No ja na trzeźwo też karpia nie zabiję

 5. No niezły zawodnik, 3,6 promila i jechał

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.