Pilna pomoc dla mieszkańca Bobrka

Pilna pomoc dla mieszkańca Bobrka

Pilna pomoc dla mieszkańca BobrkaW Bobrku mieszka Krystian Toporek (37 lat), który pilnie potrzebuje naszej pomocy. Na pomoc mu mamy tylko 7 dni.

Krystian jest całkowicie sparaliżowany od 15 roku życia po wypadku. Częściowo tylko porusza prawą ręką. Przykuty do wózka pozostaje pod opieką swojej matki. Jego matka i jedyna osoba, która może się nim zająć musi wyjechać. W tym czasie Krystian pozostałby bez opieki. Pojawiła się jednak możliwość, aby skierować go w tym czasie na rehabilitację, której tak bardzo potrzebuje, do Czernichowa koło Żywca. Jednak koszt takiej rehabilitacji i zapewnienia mu opieki w trakcie nieobecności jego mamy przekracza możliwości finansowe rodziny. Potrzebujemy jeszcze 2.500,00 zł aby mu zapewnić opiekę i rehabilitację.

Środki można przekazywać na konto bankowe siostry Krystiana:
Kinga Toporek: 68 2490 0005 0000 4001 0004 6460

Czy mieszkańcy gminy pomogą swojemu sąsiadowi? Wierzymy w to, bo nigdy mieszkańcy Chełmka nie zawiedli nikogo ze swoich. W imieniu Krystiana prosimy o pomoc. Każdy, nawet kilkuzłotowy przelew jest ważny i pomoże nam zapewnić bezpieczeństwo i rehabilitację Krystianowi oraz spokojną głowę matce Krystiana.

Jeśli ktoś chciałby skontaktować się z Krystianem Toporkiem bezpośrednio, można go znaleźć na FB tutaj.

Be the first to comment on "Pilna pomoc dla mieszkańca Bobrka"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.