Pilna pomoc dla mieszkańca Bobrka

Pilna pomoc dla mieszkańca BobrkaW Bobrku mieszka Krystian Toporek (37 lat), który pilnie potrzebuje naszej pomocy. Na pomoc mu mamy tylko 7 dni.

Krystian jest całkowicie sparaliżowany od 15 roku życia po wypadku. Częściowo tylko porusza prawą ręką. Przykuty do wózka pozostaje pod opieką swojej matki. Jego matka i jedyna osoba, która może się nim zająć musi wyjechać. W tym czasie Krystian pozostałby bez opieki. Pojawiła się jednak możliwość, aby skierować go w tym czasie na rehabilitację, której tak bardzo potrzebuje, do Czernichowa koło Żywca. Jednak koszt takiej rehabilitacji i zapewnienia mu opieki w trakcie nieobecności jego mamy przekracza możliwości finansowe rodziny. Potrzebujemy jeszcze 2.500,00 zł aby mu zapewnić opiekę i rehabilitację.

Środki można przekazywać na konto bankowe siostry Krystiana:
Kinga Toporek: 68 2490 0005 0000 4001 0004 6460

Czy mieszkańcy gminy pomogą swojemu sąsiadowi? Wierzymy w to, bo nigdy mieszkańcy Chełmka nie zawiedli nikogo ze swoich. W imieniu Krystiana prosimy o pomoc. Każdy, nawet kilkuzłotowy przelew jest ważny i pomoże nam zapewnić bezpieczeństwo i rehabilitację Krystianowi oraz spokojną głowę matce Krystiana.

Jeśli ktoś chciałby skontaktować się z Krystianem Toporkiem bezpośrednio, można go znaleźć na FB tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*