Pilna pomoc dla mieszkańca Bobrka

 

Pilna pomoc dla mieszkańca BobrkaW Bobrku mieszka Krystian Toporek (37 lat), który pilnie potrzebuje naszej pomocy. Na pomoc mu mamy tylko 7 dni.

Krystian jest całkowicie sparaliżowany od 15 roku życia po wypadku. Częściowo tylko porusza prawą ręką. Przykuty do wózka pozostaje pod opieką swojej matki. Jego matka i jedyna osoba, która może się nim zająć musi wyjechać. W tym czasie Krystian pozostałby bez opieki. Pojawiła się jednak możliwość, aby skierować go w tym czasie na rehabilitację, której tak bardzo potrzebuje, do Czernichowa koło Żywca. Jednak koszt takiej rehabilitacji i zapewnienia mu opieki w trakcie nieobecności jego mamy przekracza możliwości finansowe rodziny. Potrzebujemy jeszcze 2.500,00 zł aby mu zapewnić opiekę i rehabilitację.

Środki można przekazywać na konto bankowe siostry Krystiana:
Kinga Toporek: 68 2490 0005 0000 4001 0004 6460

Czy mieszkańcy gminy pomogą swojemu sąsiadowi? Wierzymy w to, bo nigdy mieszkańcy Chełmka nie zawiedli nikogo ze swoich. W imieniu Krystiana prosimy o pomoc. Każdy, nawet kilkuzłotowy przelew jest ważny i pomoże nam zapewnić bezpieczeństwo i rehabilitację Krystianowi oraz spokojną głowę matce Krystiana.

Jeśli ktoś chciałby skontaktować się z Krystianem Toporkiem bezpośrednio, można go znaleźć na FB tutaj.

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*