Plantacja konopi indyjskich w lesie

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku zabezpieczyli nielegalną uprawę konopi indyjskich. Znalazł ją leśniczy szacujący szkody jakie wyrządziły na terenie lasu ostatnie nawałnice.

O odnalezieniu worków z wyrastającymi z nich krzewami znajdujących się na terenie jednego z kompleksów  leśnych w Gminie Chełmek, Policję powiadomił leśniczy. Na podejrzaną  uprawę natrafił podczas obchodu lasu, kiedy  szacował straty w drzewostanie po niedawnych burzach.
Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, którzy potwierdzili przypuszczenia leśnika, a następnie zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi indyjskich. Funkcjonariusze oszacowali, że z zabezpieczonych roślin ich właściciel mógł zebrać marihuanę,  z której można było by sporządzić ponad tysiąc porcji narkotyku.

Aktualnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie właściciela nielegalnej uprawy.

Plantacja konopi indyjskiej w lesie Plantacja konopi indyjskiej w lesie Plantacja konopi indyjskiej w lesie

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*