PM Tarnów vs. UKS Siódemka Chełmek

UKS Siódemka Chełmek

UKS Siódemka Chełmek

PM Tarnów – UKS Siódemka Chełmek – 27-35  (15-18). W dniu dzisiejszym w ramach Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych zespół Pałacu Młodzieży Tarnów podejmował naszą Siódemkę Chełmek w ostatnim meczu tego sezonu. W drugiej rundzie rozgrywek PM Tarnów do meczu z Chełmkiem grał rewelacyjnie nie przegrywając żadnego z meczy.

Początek meczu był niezwykle wyrównany co odzwierciedlał wynik na tablicy zawodów po kilkunastu minutach gry (8-8), jednak w miarę upływu czasu Chełmek zdobywał coraz większą przewagę i dominował na boisku – ostatecznie zwyciężając różnicą ośmiu bramek.

W pierwszych minutach meczu kontuzje odniósł jeden  z czołowych zawodników Siódemki  Tomasz Kulka. Wyróżniającymi zawodnikami Chełmka byli bramkarze – Orłowski i Gil.

Źródło: forum piłki ręcznej, niemiecki10

3 Comments on "PM Tarnów vs. UKS Siódemka Chełmek"

 1. Adam Nowak | 26/02/2011 at 12:19 |

  No i w dalszym ciągu w CHEŁMKU nic ciekawego się nie dzieje oprócz tego poniżej – tak jak pisałem – Co młodzi chłopcy są przyszłoscią CHEŁMKA – ostatni apel do władz – nie zmarnujcie tej szansy !!!!
  Serdecznie zapraszam na mecz piłki ręcznej juniorów młodszych w ramach Małopolskiej ligi o awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski pomiędzy UKS Siódemka CHEŁMEK, a Pałacem Młodzieży TARNÓW, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chełmku przy ulicy Krakowskiej 16 w dniu 27 lutego 2011 r. o godz. 15.oo. Mecz ten defakto zadecyduje, która z tych drużyn zajmie pierwsze miejsce w lidze i tym samym „niejako w prezencie” otrzyma możliwość organizacji ćwierćfinalów MP będąc gospodarzem tego turnieju.

 2. jan matlak | 13/03/2010 at 14:36 |

  no i tak trzymac – gratulacje i zycze dalszych sukcesow

 3. Adam Nowak | 13/03/2010 at 13:40 |

  Eksportowy zespół Chełmka nie zawodzi – gratulacje przede wszystkim dla zawodników, właścicieli klubu i Dyrektorowi „miejscowej szkolnej ósemki”……..

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.