PM Tarnów vs. UKS Siódemka Chełmek

UKS Siódemka Chełmek

PM Tarnów – UKS Siódemka Chełmek – 27-35  (15-18). W dniu dzisiejszym w ramach Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych zespół Pałacu Młodzieży Tarnów podejmował naszą Siódemkę Chełmek w ostatnim meczu tego sezonu. W drugiej rundzie rozgrywek PM Tarnów do meczu z Chełmkiem grał rewelacyjnie nie przegrywając żadnego z meczy.

Początek meczu był niezwykle wyrównany co odzwierciedlał wynik na tablicy zawodów po kilkunastu minutach gry (8-8), jednak w miarę upływu czasu Chełmek zdobywał coraz większą przewagę i dominował na boisku – ostatecznie zwyciężając różnicą ośmiu bramek.

W pierwszych minutach meczu kontuzje odniósł jeden  z czołowych zawodników Siódemki  Tomasz Kulka. Wyróżniającymi zawodnikami Chełmka byli bramkarze – Orłowski i Gil.

Źródło: forum piłki ręcznej, niemiecki10