Podejrzany o posiadanie amfetaminy i znieważenie policjantów

Policja Radiowóz Chełmek Oświęcim

W dniu 14 października 2017 policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali 28 – letniego mieszkańca Chełmka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna odpowie również za znieważenie interweniujących wobec niego funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie, kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie od anonimowej osoby o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, dobijającym się do samochodu zaparkowanego przy jednej z ulic w Chełmku. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie szybko odnaleźli agresora. Okazało się , że jest to 28 – letni mieszkaniec Chełmka, który próbował dostać się do samochodu marki Ford, który nie był jego własnością. Mężczyzna nie reagował na żadne polecenia policjantów, a ponadto zaczął ich znieważać, w związku z tym został zatrzymany. Podczas jego przeszukania, w skarpecie, policjanci znaleźli woreczek foliowy z zawartością białej substancji. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina, z której można sporządzić co najmniej kilkanaście porcji narkotyku.

Za znieważenie funkcjonariusza grozi do 1 roku pozbawienia wolności natomiast za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Be the first to comment on "Podejrzany o posiadanie amfetaminy i znieważenie policjantów"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.