Podsumowanie warsztatów w Ikarionie

Podsumowanie warsztatów w Ikarionie

W dniu 13 sierpnia 2014 roku dobiegły końca warsztaty tematyczne, jeździeckie, pod tytułem „Klucz to Równowaga” organizowane w Ośrodku Jeździeckim Ikarion w Bobrku.

Zajęcia dla trójki młodych jeźdźców odbywały się dwa razy w tygodniu po dwie godziny i były podzielone na dwie części. W pierwszej części kursanci uczyli się prawidłowego postępowania z koniem oraz pielęgnacji konia. Druga część zajęć prowadzona była w siodle. Zajęcia w siodle i ćwiczenia odbywały się pod okiem instruktora. Miały za zadanie pokazać jeźdźcowi drogę do osiągnięcia równowagi na koniu, która to równowaga jest kluczem w jeździectwie oraz ogólnie ujętą harmonię współpracy na linii jeździec-koń.

Ostatniego dnia warsztatów uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy podpisane przez instruktorkę oraz przez właścicielkę Ośrodka Ikarion w Bobrku. Instruktorka życzyła jeźdźcom „aby wiedza zdobyta na zajęciach nie została tylko w głowie, ale też w sercu. Z życzeniami dalszych postępów w nauce bo ‚równowagi’ jeździeckiej uczymy się przez całe życie”.

Uczestnicy warsztatów otrzymali również nagrody rzeczowe dla siebie (bat ujeżdżeniowy)  i konia (smakołyki do nagradzania za pracę), których sponsorem był właściciel portalu chelmek.info oraz instruktorka prowadząca oraz pamiątkowe podkowy od właścicielki Ośrodka Ikarion.

Podsumowanie warsztatów w Ikarionie

Be the first to comment on "Podsumowanie warsztatów w Ikarionie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.