Policji w Kętach poszukuje zaginionego Aktualizacja

Przemysław Sroczyński

Przemysław SroczyńskiPrzemysław Sroczyński, 30 – letni mieszkaniec Kęt, który w dniu 18 sierpnia 2017r. około godziny 16.00 wyjechał z domu samochodem marki Renault Master koloru białego. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Podajemy rysopis zaginionego:

  • wzrost 185 cm
  • szczupłej budowy ciała
  • włosy ciemne, proste, krótko ścięte
  • twarz podłużna
  • oczy niebieskie

Ubiór: Był ubrany w koszulkę T-shirt ciemno zieloną, krótkie spodenki oraz buty sportowe.

Prowadzone są poszukiwania zaginionego. Policjanci poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Przemysława Sroczyńskiego lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub też pod numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997.

Aktualizacja

W dniu 22 sierpnia 2017 w Inwałdzie pow. wadowicki,  kęccy policjanci wydostali z samochodu i przekazali ratownikom medycznym poszukiwanego jako zaginionego 30 – letniego mieszkańca Kęt. Pojazd zaginionego na jednym z parkingów zauważył jadący do służby wadowicki strażak.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, prowadzący poszukiwania zaginionego  30 – letniego mieszkańca Kęt, dziś  otrzymali zgłoszenie od jadącego na służbę wadowickiego strażaka, że samochód podobny do tego, którym mógł się poruszać zaginiony, stoi na jednym z parkingów w Inwałdzie. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili, że renault master  jest tym którym dysponował zaginiony. Pomimo tego, że samochód był pozamykany, a szyby szczelnie przysłonięte policjanci dostrzegli, że ktoś znajduje się w środku. Zaczęli więc dobijać się, nakazują otwarcie pojazdu. Początkowo nie było reakcji, jednakże po chwili drzwi zostały otwarte. We wnętrzu znajdował się poszukiwany 30 – letni mieszkaniec Kęt. Policjanci zauważyli, że mężczyzna najprawdopodobniej jest pod silnym działaniem leków, więc natychmiast wezwali Pogotowie Ratunkowe , które zabrało mężczyznę do szpitala.

Be the first to comment on "Policji w Kętach poszukuje zaginionego Aktualizacja"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.