Poszukiwany sprawca wypadku

Wilamowice woj. śląskie – wypadek drogowy śmiertelny, policjanci poszukują drugiego kierowcy. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku Białej poszukują kierowcy samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Poszukiwany sprawca wypadku

Do zdarzenia doszło w dniu 1 sierpnia 2014 około 18.40 w Wilamowicach na ul. Paderewskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci w trakcie wyprzedzania kierujący poszukiwanym pojazdem zajechał drogę prowadzącej hondę kobiecie, która po zjechaniu na pobocze uderzyła w drzewo i dachowała. W wyniku wypadku 18-letnia pasażerka zginęła, a pozostała czwórka podróżujących hondą młodych osób trafiła do szpitala. Kierowca samochodu, który zajechał drogę hondzie, odjechał, nie zatrzymując się.

Zapamiętane przez świadków początkowe numery poszukiwanego samochodu mogą świadczyć o tym, że jest on zarejestrowany w Oświęcimiu. Pojazd w ciemnym kolorze miał naklejone na szybach przyciemniane folie i wyglądał na tuningowany. Najprawdopodobniej był to czarny Volkswagen Golf o rejestracji KOS.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu poszukiwanego samochodu i jego kierowcy, proszeni są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z Komendą w Bielsku – Białej ul. Rychlińskiego 17 – tel. 33 812 12 55, 33 812 12 00 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997. Policja zapewnia całkowitą anonimowość.

2 thoughts on “Poszukiwany sprawca wypadku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*