Potrącenie pieszej

Wypadek w Chełmku

W dniu 13.03.2013 o godz. 08:10 w Chełmku na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Kraszewskiego doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca samochodem marki Audi, 25 – letnia mieszkanka Chełmka, podczas skrętu w prawo potrąciła przechodzącą przez ulicę 74 – letnią pieszą mieszkankę Chełmka. W wyniku potrącenia piesza doznała urazu nogi i została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.

3 Comments on "Potrącenie pieszej"

  1. Informacja była od rzeczniczki prasowej Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Jeśli rzeczniczka pomyliła się w wieku kobiety, to pozostaje nam przeprosić w imieniu rzeczniczki. Sami w dowód i PESEL zaglądać nie będziemy.

  2. Jeżeli już piszecie i wypadkach to dokładnie sprawdźcie informacje, bo to bardzo istotne, a jeżeli są one niezgodne z prawdą to strona ta staje się mniej wiarygodna, rzeczywiście ta pani ma 84 lata i całkiem inne urazy.

  3. Ranna kobieta w wypadku ma 84 lata i walczy o życie w szpitalu. Ma liczne obrażenia ciała, złamaną podstawę czaszki, wstrząs mózgu, złamaną nogę, jest bez kontaktu z otoczeniem. Stan bardzo ciężki.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.