Pożar „Pod Orzełkiem”

 

W dniu 27 maja 2015 około godziny 20:00 w Chełmku przy ulicy Piastowskiej doszło do pożaru jednego z opuszczonych budynków. Dym wydobywający się z budynku zauważył wracający ze służby policjant, który natychmiast przekazał informację dyżurnemu, a następnie wraz z jednym z mieszkańców udzielili pomocy dwojgu osobom, które przebywały w budynku. Pożar został ugaszony przez strażaków, natomiast 54 – letnia kobieta i 44 – letni mężczyzna z objawami przytrucia dymem zostali przewiezieni do szpitala. Oboje byli nietrzeźwi kobieta – 2,77 promile alkoholu, natomiast mężczyzna – 1,75 promil alkoholu.

W wyniku pożaru spaleniu uległa klatka schodowa, poddasze oraz dach budynku.

Policjanci ustalili, że w czasie gdy doszło do pożaru w budynku przebywało jeszcze dwóch mężczyzn mieszkaniec Chełmka i Bobrka, którzy nie doznali żadnych obrażeń ciała i z budynku wyszli sami przed przyjazdem służb. W trakcie dalszych czynności policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa ustalą dokładne okoliczności przyczyny pożaru.

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*