Przytrzaśnięta drzwiami autobusu

W dniu 3 grudnia 2014 o godzinie 17:20 w Chełmku na przystanku autobusowym przy ulicy Kościuszki podczas wsiadania do autobusu 60 – letnia mieszkanka Libiąża została przyciśnięta drzwiami. Tuż po zdarzeniu kobieta pojechała do domu jednakże po kilku godzinach ból po uderzeniu drzwiami zaczął narastać w związku z tym wezwała Pogotowie Ratunkowe i została przewieziona do szpitala gdzie okazało się, że doznała stłuczenia kręgosłupa.

Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną wyjaśnione podczas dalszych czynności.

KPP Oświęcim

One thought on “Przytrzaśnięta drzwiami autobusu

 • 08/12/2014 at 12:34
  Permalink

  Panie Redaktorze proszę o rzetelną informacje na temat autobusu i przewoźnika bowiem autobus widoczny na zdjęciu został wywieziony na złom w 2008 roku nie mógł więc przytrzasnąć pasażerki. Co więcej nikt w MZK Oświęcim nie zgłosił do dziś takiego zdarzenia. Trochę więcej myślenia przy wrzucaniu takich informacji.
  ___________________
  Odp.
  Materiał nadesłany przez KPP.
  Jest to zdjęcie podglądowe. Każdy art. opatrzony jest fotografią. Z tego co mi wiadomo, nikt nie biegał za tym konkretnym autobusem z aparatem aby to ten właśnie konkretny „winowajca” z danym numerem bocznym był na zdjęciu.
  Ani policja, która przesłała materiał ani też my nie „ścigaliśmy” z aparatem tego konkretnego autobusu / modelu/ koloru / rocznika / numeru linii i numeru bocznego. Posłużono się fotografią, która już była w archiwum.
  Przepraszamy, jeśli czuła się Pani wprowadzona w błąd przez zdjęcie myśląc że to właśnie ten autobus, ten właśnie konkretnie pojazd przytrzasnął pasażerkę drzwiami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*