Przytrzaśnięta drzwiami autobusu

Autobus linii 32 MZK Oświęcim

W dniu 3 grudnia 2014 o godzinie 17:20 w Chełmku na przystanku autobusowym przy ulicy Kościuszki podczas wsiadania do autobusu 60 – letnia mieszkanka Libiąża została przyciśnięta drzwiami. Tuż po zdarzeniu kobieta pojechała do domu jednakże po kilku godzinach ból po uderzeniu drzwiami zaczął narastać w związku z tym wezwała Pogotowie Ratunkowe i została przewieziona do szpitala gdzie okazało się, że doznała stłuczenia kręgosłupa.

Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną wyjaśnione podczas dalszych czynności.

KPP Oświęcim

1 Comment on "Przytrzaśnięta drzwiami autobusu"

 1. Rzetelnie | 08/12/2014 at 12:34 |

  Panie Redaktorze proszę o rzetelną informacje na temat autobusu i przewoźnika bowiem autobus widoczny na zdjęciu został wywieziony na złom w 2008 roku nie mógł więc przytrzasnąć pasażerki. Co więcej nikt w MZK Oświęcim nie zgłosił do dziś takiego zdarzenia. Trochę więcej myślenia przy wrzucaniu takich informacji.
  ___________________
  Odp.
  Materiał nadesłany przez KPP.
  Jest to zdjęcie podglądowe. Każdy art. opatrzony jest fotografią. Z tego co mi wiadomo, nikt nie biegał za tym konkretnym autobusem z aparatem aby to ten właśnie konkretny „winowajca” z danym numerem bocznym był na zdjęciu.
  Ani policja, która przesłała materiał ani też my nie „ścigaliśmy” z aparatem tego konkretnego autobusu / modelu/ koloru / rocznika / numeru linii i numeru bocznego. Posłużono się fotografią, która już była w archiwum.
  Przepraszamy, jeśli czuła się Pani wprowadzona w błąd przez zdjęcie myśląc że to właśnie ten autobus, ten właśnie konkretnie pojazd przytrzasnął pasażerkę drzwiami.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.