Rachunek bankowy w Liechtensteinie

Rachunek bankowy w Liechtensteinie

Korporacja Prawna PR Consulting zawiązała współpracę z bankiem w Księstwie Liechtenstein. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom możliwość założenia rachunków bankowych w tym najbardziej przyjaznym dla bankowości kraju.

Liechtenstein jest to małe górskie państwo leżące w Europie Zachodniej. Księstwo Liechtensteinu graniczy z dwoma państwami: Austrią i Szwajcarią. Stolicą Księstwa Liechtensteinu jest Vaduz. Liechtenstein jest krajem podwójnie śródlądowym. Liechtenstein należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego i do strefy Schengen. Liechtenstein ustrojowo stanowi monarchię konstytucyjną. Językiem urzędowym Liechtensteinu jest język niemiecki. Księstwo Liechtensteinu jest jednym z najbardziej bogatych krajów świata. Produkt krajowy brutto na jednego mieszkańca Liechtensteinu wyniósł w roku 2009 USD 89.4k. Liechtenstein, ze względu na wyjątkowo niskie podatki oraz bardzo liberalną politykę względem depozytów bankowych, jest uważany za raj podatkowy. Współpraca, jaką zawiązaliśmy umożliwia klientom PR Consulting zakładanie rachunków bankowych i dostęp do narzędzi inwestycyjnych we współpracującym banku w Księstwie Liechtensteinu. Rachunek bankowy może być otworzony z minimum formalności na podstawie notarialnie potwierdzonych dokumentów i w sposób korespondencyjny dla klientów posługujących się paszportami UE. Otwarcie rachunku bankowego w Liechtensteinie wiąże się również z niewielkim jak na Księstwo Liechtensteinu zaangażowaniem środków finansowych. Miejscowe prawo bankowe i przepisy bankowe zapewniają klientom banku w Liechtensteinie wyjątkowo wysoki poziom tajemnicy bankowej. Rachunek bankowy w Księstwie Liechtensteinu gwarantuje także bezpieczeństwo zgromadzonych środków. Rachunek bankowy w Liechtensteinie dodatkowo daje możliwość redukcji obciążeń podatkowych z tytułu zysków kapitałowych.

W celu nawiązania rozmów o otwarciu rachunku bankowego w Liechtensteinie, prosimy o kontakt na: biuro[at]prconsulting.com.pl.

Be the first to comment on "Rachunek bankowy w Liechtensteinie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.