Old Tree Oświęcim-Broszkowic

 

Od 2 lipca na przedmieściach Oświęcimia została otwarta nowa Restauracja Old Tree. Nazwa restauracji nawiązuje do funkcjonującego już pensjonatu Old Tree Villa.

Wnętrza restauracji zdobią zdjęcia polskich podróżników. Dużo miejsca poświęcono Kazimierzowi Nowakowi. Ten polski listonosz w latach 30-tych XX wieku samotnie przemierzył Afrykę z północy na południe i z powrotem … na rowerze!!!

Kuchnia restauracji oferuje wszystko co najlepsze w polskim domu. Menu obfituje w potrawy mięsne przyrządzane na wiele sposobów, ale nie tylko. W ofercie restauracji swoje miejsca znajdują również potrawy inspirowane kuchnią naszych zagranicznych sąsiadów. Specjalnością restauracji jest zupa biełucha, gigantyczny kotlet schabowy oraz równie obfite żeberka wieprzowe.

W restauracji znajduje się do 100 miejsc siedzących.

Oferujemy:

  • śniadania
  • dania a’la carte
  • przyjęcia okolicznościowe
  • obiady i kolacje dla grup

Godziny otwarcia:

  • 7:00-10:00- śniadania
  • 10:00-12:00- desery i napoje
  • 12:00-22:00- dania a’la carte

Old Tree Villa & Restaurant
ul. Zgodna 1
32-600 Broszkowice
mobile: +48 33 841 11 21
www.villaoldtree.pl
email: biuro@oldtreevilla.pl
fb: https://www.facebook.com/oldtreevilla

 
 
 

1 skomentowało

  1. bicker napisał(a):

    Ciekawie to wygląda….

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*