Siódemka bez trenerów

Trenerzy UKS Siódemka Chełmek

Trenerzy UKS Siódemka Chełmek

Jak donosi blog blisko związany z piłkarzami ręcznymi, Uczniowski Klub Sportowy Siódemka w Chełmku została bez trenerów. Miłosz Waligóra oraz Henryk Broboszcz według wiarygodnych źródeł blogu złożyli rezygnację ze swoich funkcji trenerskich. Rezygnacje te zostały przyjęte przez zarząd klubu.

Najprawdopodobniej trenerzy składając rezygnację uprzedzili zarząd klubu, który nosił się z zamiarem ich zwolnienia. W najbliższym czasie zbierze się zarząd Siódemki, który zdecyduje o dalszych losach klubu a udział w rozgrywkach 2-go ligowych staje pod znakiem zapytania.

Więcej informacji publikowane będzie na blogu chelmeckie24.blog.onet.pl

10 Comments on "Siódemka bez trenerów"

 1. skomentowac moze byloby cos wiecej
  nie ma nic ciekawego(od miesiaca)

 2. kowalski | 15/05/2012 at 11:30 |

  Ajo myslołek ,ze Janek s Ameryki nie odezwie sie, a jednak .
  Dzięki ci NASZ JANIE ,ze nad nami cuwos !

 3. A nawet jeśli z policji skarbowej to nie mogę wyjechać tam gdzie jest lepiej ? Pytam zatem gdzie można tak żyć. Daj znać a jutro już tam będę… Mogę zarabiać nawet najniższą pensję.

 4. falkon | 06/05/2012 at 09:46 |

  rych….a ty co? policja skarbowa jesteś? znam to z autopsji że przy najniższej krajowej w PL stać cię tylko na rachunki i to nie wszystkie,tam gdzie bywałem przy najniższej mogłem całą rodzinę utrzymać plus wakacje,a z twego komentarza widze że jesteś ignorantem i mam taką nadzieje że doprowadzi cię ona do zbieractwa runa leśnego i nie będziesz miał co do gęby wsadzić,tylko póżniej nie miałcz jak ci żle……aha napisz jeszcze na ilu garbach się dorabiałeś

 5. „i jeszcze cos przyszło mi do głowy….obalmy demokrację bo w demo nikt nie jest odpowiedzialny za cokolwiek bo odpowiada większość za wybryki mniejszości …taki zafajdany paradoks idealnego systemu…..wyjeżdżam z tad z powrotem ,tutaj nie ma miejcsa dla logicznego myślenia…i basta”

  Falkon, to gdzie TY jedziesz ? Daj znać gdzie jest tak dobrze…. wszyscy pojedziemy…

 6. falkon | 01/05/2012 at 17:55 |

  i jeszcze cos przyszło mi do głowy….obalmy demokrację bo w demo nikt nie jest odpowiedzialny za cokolwiek bo odpowiada większość za wybryki mniejszości …taki zafajdany paradoks idealnego systemu…..wyjeżdżam z tad z powrotem ,tutaj nie ma miejcsa dla logicznego myślenia…i basta

 7. falkon | 01/05/2012 at 17:51 |

  brawo…tylko nie wiem komu klaskać…..

 8. jan matlak | 30/04/2012 at 17:28 |

  Rozwiazac Rade Nadzorcza w MZGK iM a pieniadze dac na mlodych sportowcow. Te pryki w tej Radzie dos juz sie nadoili, a w ogole, to po co Oni tam sa, czyzby z nie politycznej nominacji? Panie Adamie nie sciemniaj Pan tak ladnie .

  Pozdrawiam

 9. Adam NOWAK | 30/04/2012 at 12:06 |

  „Ursula” Jak znam ytuację to zarzad nie jest z żadnej nominacji politycznej. Ci ludzie społecznie podjeli się swoich zadań, które przerosły ich i władze CHEŁMKA. TAKA JEST PRAWDA. Niestety i w piłce ręcznej panują wilcze prawa kapitalistycznego rynku. Nie wiem ile stanowił budżet roczny siódemki – ale przykładowo taki MTS CHRZANÓW miał budżet roczny liczony ponad 300 tysięcy złotych – albo i więcej i też polegli. Brawa dla chłopców z siódemki, którzy grali za darmo i niejednokrotnie do tego dopłacali….

 10. Ursula | 30/04/2012 at 11:08 |

  To zarząd powinien się zwolnić. Zadufane w sobie gwiazdeczki z nominacji politycznej. Cóż, to koniec szczypiorniaka w Chełmku. Burmistrz i jego radni dopięli swego.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.