Sukces mieszkanki Gorzowa

Sukces mieszkanki Gorzowa

Joanna Waligóra, mieszkanka Gorzowa, na co dzień uczennica oświęcimskiego Ekonomika, została finalistką konkursu „Profesjonalny organizator turystyki”.

Konkurs był organizowany w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce „Mam zawód. Mam fantazję” i składał się z trzech etapów. W pierwszym drużyny przedstawiały wcześniej przygotowane prezentacje multimedialne miejsca, w którym znajduje się ich szkoła. Kolejne zadania polegały na przygotowaniu oferty 5-dniowej imprezy turystycznej po Dolnym Śląsku oraz jej zareklamowanie.

Prace były oceniane przez Jury, w skład którego wchodzili: Luiza Biesik Dyrektor BT ZNP Logos Tour Oddział Krakowski, dr Robert Faracik z Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Drużyna w składzie Joanna Waligóra i Justyna Janosz z klasy III technikum obsługi turystycznej z Powiatowego Zespołu Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu zajęła III miejsce w Małopolsce i wzięła udział w uroczystej Gali, która odbyła się 2 grudnia w Operze Krakowskiej.

Sukces mieszkanki Gorzowa

Marzena Sawicka

Be the first to comment on "Sukces mieszkanki Gorzowa"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.