Sukces mieszkanki Gorzowa

 

Joanna Waligóra, mieszkanka Gorzowa, na co dzień uczennica oświęcimskiego Ekonomika, została finalistką konkursu „Profesjonalny organizator turystyki”.

Konkurs był organizowany w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce „Mam zawód. Mam fantazję” i składał się z trzech etapów. W pierwszym drużyny przedstawiały wcześniej przygotowane prezentacje multimedialne miejsca, w którym znajduje się ich szkoła. Kolejne zadania polegały na przygotowaniu oferty 5-dniowej imprezy turystycznej po Dolnym Śląsku oraz jej zareklamowanie.

Prace były oceniane przez Jury, w skład którego wchodzili: Luiza Biesik Dyrektor BT ZNP Logos Tour Oddział Krakowski, dr Robert Faracik z Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Drużyna w składzie Joanna Waligóra i Justyna Janosz z klasy III technikum obsługi turystycznej z Powiatowego Zespołu Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu zajęła III miejsce w Małopolsce i wzięła udział w uroczystej Gali, która odbyła się 2 grudnia w Operze Krakowskiej.

Sukces mieszkanki Gorzowa

Marzena Sawicka

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*