Sztafetowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking

Na rozegranych w Osielsku k/Bydgoszczy 12 kwietnia br. Sztafetowych Mistrzostwach Polski Nordic Walking na dystansie maratonu (42km195m) Rafał Kuchta ze swoją drużyną Silesia Nordic Team zajął pierwsze miejsce, zdobywając tytuł Mistrza Polski Sztafet Nordic Walking na rok 2015. Wicemistrzami zostali zawodnicy z Forever Young z Łodzi, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca KGHM Metrako z Lubinia.W rywalizacji wzięły udział 24 sztafety z całej Polski w skład których zgodnie z regulaminem wchodziło pięć osób w tym przynajmniej dwie kobiety. Każda z osób pokonywała dystans 8km439m.

Na tej samej trasie odbywały się Mistrzostwa Polski w Maratonie Nordic Walking. Pierwsze miejsce zajął Marcin Michalec z Krosna poprawiając poprzedni rekord Polski, który obecnie na tym dystansie wynosi 4g43m57s.

Be the first to comment on "Sztafetowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking"