Trwają ustalenia przyczyn wypadku w Bobrku

Trwają ustalenia przyczyn wypadku w Bobrku

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji oraz prokurator do późnych godzin nocnych pracowali na miejscu tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć ponieśli obaj uczestnicy 18 – letni rowerzysta i 38 – letni motocyklista.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.45  na ulicy Krakowskiej w Bobrku. Jak wstępnie ustalono 38 – letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego jadący na motocyklu marki Kawasaki zderzył się z 18 – letnim mieszkańcem Oświęcimia, który jechał na rowerze. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł  motocyklista, natomiast rowerzysta był reanimowany, jednakże w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

W trakcie dalszych czynności śledczy ustalą dokładne okoliczności tej tragedii.

Trwają ustalenia przyczyn wypadku w Bobrku Trwają ustalenia przyczyn wypadku w Bobrku Trwają ustalenia przyczyn wypadku w Bobrku

9 Comments on "Trwają ustalenia przyczyn wypadku w Bobrku"

 1. patrycja | 18/10/2014 at 20:17 |

  APEL O POMOC!!!
  Zwracamy się z ogromną prośbą do świadków wypadku z czwartku 9 października 2014 roku w Bobrku (na trasie Oświęcim – Libiąż) o pomoc!! Tego dnia ok. godziny 17.45 zginął nasz kochany syn Michał jadący na rowerze. Każda, nawet najmniejsza informacja jest cenna! Chcemy wiedzieć co tam się stało! POMÓŻCIE!!!!!!
  Prosimy o kontakt z rodziną – Patrycja Dekarz 517 944 931 mail patrycja.dekarz@gmail.com
  Lub z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimu tel. 33 847 52 80

 2. do szaroburego !!!! nie gadaj glupot ! nikt tego wypadku nie widzial wiec nie zwalaj winy na rowerzyste ! a sa swiadkowie ze motorzysta jechal jak szalony i wyprzedzal po kolei auta zabil siebie i chlopaka!

 3. bobas pseudo znawco :-) to była Kawa ZX6-R wersja 636 2001 rok chciałem to kupić ale niestety mój drogi kolega miał ten nieszczęsny wypadek i niestety stracił życie co dało mi do myślenia jeżeli chodzi o zakup takiej „szlifierki” spoczywaj w spokoju Macieju

 4. świadek | 11/10/2014 at 07:58 |

  Niedobrze mi się robi od waszych komentarzy…
  Jechałem za tym motocyklem, a właściwie przed nim zanim mnie wyprzedził… Widziałem co ten kierowca robił na drodze… Więc proszę, powstrzymajcie się od swoich nieuzasadnionych opinii. Obaj będą mi się śnili do końca życia…

 5. Szarobury | 10/10/2014 at 18:50 |

  Pustelniku, to rowerzysta wymusił pierwszeństwo podczas skrętu. To on spowodował wypadek i przyczynił się do dwóch zgonów. Ale faktycznie, gdyby nie trafił na motocykl tylko na samochód to o jedną duszę w niebie byłoby mniej.
  Rower nie jechał poboczem tylko skręcał wymuszając pierwszeństwo na pojeździe i doprowadził do nieszczęścia. Nie jechał poboczem.

 6. pustelnik | 10/10/2014 at 16:08 |

  w sumie masz rację rowerzysta jechał z zawrotną prędkością i uderzył w wolno poruszający się poboczem motocykl i taki skutek jak na załączonym obrazku. KRETYN

 7. To Kawasaki ZX 1000 – wielcy znawcy motoryzacji.

 8. Szarobury | 10/10/2014 at 11:03 |

  Z tego co wiem i widać na foto to nie była 125tka a ponadto to rowerzysta wymusił pierwszeństwo (najprawdopodobniej bo jeszcze ustalają) więc nie ma znaczenia że trafił na motor bo mógł też trafić na samochód.

 9. pustelnik | 10/10/2014 at 10:48 |

  Co tu do ustalania dajmy wszystkim prawko na motocykle będzie bezpieczniej

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.