Tychy Zdobyte

W dniu 22 marca w Tychach odbyła się po raz XXIII Perła Paprocan. Impreza łącząca zawody biegowe oraz nordic walking. Miło nam poinformować, że w kategorii nordic walking Rafał Kuchta zajął pierwsze miejsce open na dystansie 21,097 km (półmaraton) z czasem 2:18:26 poprawiając poprzedni rekord trasy ustanowiony w roku 2009 o ponad minutę. Perła Paprocan to zawody odbywające się na pętli wytyczonej dookoła tyskiego jeziora Paprocany dwa razy w roku, wiosną i jesienią.

W styczniu Rafał wygrał zawody nw przy Biegu Utopca w Bieruniu, w lutym zajął drugie miejsce open nw w GP Truchtacza w Mysłowicach, a w ubiegłą sobotę w Brzeszczach był czwarty open oraz wygrał kategorię M-40 w zawodach nordic walking przy Biegu o Złote Gacie.