Wakacje w Bibliotece

Wakacje w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu Galeria Książki prosim o zainteresowanie dzieci i zachęcenie ich do korzystania z oferty zajęć wakacyjnych Biblioteki w Oświęcimiu. A dzieje się wiele, bardzo twórczo i bardzo kreatywnie.

Już jutro 10 lipca o godz. 10:00 wyruszymy w Podróż w Kosmos. Będziemy wspólnie wykonywać model rakiety kosmicznej, a wszystko podczas twórczych zabawach ilustrowanych ruchem.

A w najbliższy piątek, 11 lipca o godz. 16:00, zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, na Oświęcimski Festiwal Gier Planszowych. W programie oprócz różnych rozgrywek z nagrodami, na naszych najmłodszych uczestników czeka gra wielkoformatowa krakowskiej firmy „GryWielkoformatowe” oraz gra planszowa przygotowana przez wolontariuszy z grupy AleFun. Serdecznie zapraszamy. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

We wtorek 15 lipca o godz. 10:00 zapraszamy w Podróż po Krainie Lęków. Zajęcia będą inspirowane lekturą: „Dobry potwór nie jest zły” Anny Onichimowskiej, „Wiersze, że aż strach” Małgorzaty Strzałkowskiej.

17 lipca o godz. 10:00 wystartujemy w Podróż lądową samochodem przez różne kraje świata. Podczas zajęć będziemy tworzyć kartonowy model samochodu, a wszystko w atmosferze twórczej zabawy, gdzie każdy uczestnik będzie mógł się poczuć jak prawdziwy konstruktor.

Wakacje w Bibliotece

 

Be the first to comment on "Wakacje w Bibliotece"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.