Wrześniowe Kino dla Kobiet

Już 30 września czeka nas kolejna edycja Kina dla Kobiet w kinie Planet Cinema w Oświęcimiu.

Ty i przyjaciółki podarujcie sobie wspaniały wieczór w kinie Planet Cinema Oświęcim i zobaczcie film „Spódnice w górę”.

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

/Filmweb/

Dodatkowe atrakcje podczas wrześniowego Kina dla Kobiet:

  • godz. 15.00 – na półpiętrze kina Darmowe Warsztaty Kosmetyczne prowadzone przez firmę Mary Kay – każda z Pań uczestniczących będzie miała wykonany makijaż z dokładnie dobranymi kosmetykami do swojego rodzaju skóry;
  • godz. 17.00 – stoiska sponsorskie i degustacja wina od Winiarni Reyon-de Noir
  • godz. 18.00 – atrakcje, konkursy na sali kinowej oraz prelekcja firmy Bio-Reh – jeśli jesteś kobietą koniecznie przyjdź i dowiedz się, jak możesz zadbać o zdrowie swoje, dzieci i męża, zyskasz swobodę ruchu, piękną figurę, zaufanie rodziny, siłę by pracować z przyjemnością oraz odzyskasz poczucie atrakcyjności.

Wrzeniowe Kino dla Kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*