Współpraca

 

Publicyści:
Zapraszamy wszystkich chcących i potrafiących pisać do współpracy w tworzeniu niezależnego, gminnego portalu informacyjnego. Gwarantujemy ci niezależność od nikogo, brak cenzury twoich tekstów, przyjacielską atmosferę z zażartymi dyskusjami egzystencjalnymi, dostęp do panelu, w którym będziesz publikować posty i oczywiście możliwość informowania mieszkańców gminy o najważniejszych twoim zdaniem wydarzeniach.

Informacje prasowe:
Rzecznicy prasowi bądź osoby z instytucji prywatnych i publicznych chcący podzielić się informacjami o swojej organizacji z szerszą grupą mieszkańców Chełmka proszone są o dodanie adresu mailowego chelmek.info@gmail.com do swojej bazy mailingowej. Bardzo chętnie opublikujemy ciekawe informacje prasowe o działalności i wydarzeniach.

Informacje i wymiana treścią:
Chętnie nawiążemy owocną współpracę z przedstawicielami okolicznych (i nie tylko) mediów w celu wymiany informacjami i partnerskim przedruku informacji.

Reklamodawcy i domy medialne:
Reklamodawców i domy medialne zapraszamy do współpracy w celu wynajęcia miejsc reklamowych na portalu chelmek.info. Gwarantujemy najniższe ceny w regionie w przeliczeniu na jednego odwiedzającego.

 
 
 

0 komentarzy

Bądź pierwszym, który skomentuje.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*