Współpraca

Publicyści:
Zapraszamy wszystkich chcących i potrafiących pisać do współpracy w tworzeniu niezależnego, gminnego portalu informacyjnego. Gwarantujemy ci niezależność od nikogo, brak cenzury twoich tekstów, przyjacielską atmosferę z zażartymi dyskusjami egzystencjalnymi, dostęp do panelu, w którym będziesz publikować posty i oczywiście możliwość informowania mieszkańców gminy o najważniejszych twoim zdaniem wydarzeniach.

Informacje prasowe:
Rzecznicy prasowi bądź osoby z instytucji prywatnych i publicznych chcący podzielić się informacjami o swojej organizacji z szerszą grupą mieszkańców Chełmka proszone są o dodanie adresu mailowego chelmek.info@gmail.com do swojej bazy mailingowej. Bardzo chętnie opublikujemy ciekawe informacje prasowe o działalności i wydarzeniach.

Informacje i wymiana treścią:
Chętnie nawiążemy owocną współpracę z przedstawicielami okolicznych (i nie tylko) mediów w celu wymiany informacjami i partnerskim przedruku informacji.

Reklamodawcy i domy medialne:
Reklamodawców i domy medialne zapraszamy do współpracy w celu wynajęcia miejsc reklamowych na portalu chelmek.info. Gwarantujemy najniższe ceny w regionie w przeliczeniu na jednego odwiedzającego.

Be the first to comment on "Współpraca"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.